![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
12:30, 22 червня 2018 р.
Надійне джерело
У Кременчуці вшанували пам’ять жертв війни (фото)
![У Кременчуці вшанували пам’ять жертв війни (фото), фото-1 У Кременчуці вшанували пам’ять жертв війни (фото), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.
Саме цього дня 1941 року розпочалася німецько-радянська війна, що забрала життя багатьох людей.
В Україні День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни встановлено відповідно до указу Президента України від 17 листопада 2000 року.
Мета – всенародне вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності. Окрім того, на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних сил і жертв нацистських переслідувань.
У Кременчуці, де в роки війни в концентраційних таборах закатували майже сто тисяч військовополонених і мирних жителів, бережуть і вшановують пам’ять жертв тієї страшної війни.
Як повідомляють у прес-центрі Кременчуцького міськвиконкому, у нашому місті біля меморіалу «Вічно живим» відбувся захід, присвячений цьому Дню.
Учасники заходу поклали квіти до «Вічного вогню» в пам’ять про мільйони українців, які загинули на фронтах війни, котрих закатували в гестапівських катівнях і концтаборах, розстріляли, викрали в рабство.
До того ж, під час заходу згадали трагічні сторінки історії України, початок бойових дій на території країни у роки Другої світової війни, а також хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв війни.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
16:58, 18 липня
12:00, 24 липня
14:29, 17 липня
508
12:00, 24 липня
live comments feed...