Пожежна інспекція: Кременчуцький обласний госпіталь для ветеранів війни отримав найвищу оцінку (фото)

Сьогодні, 22 червня, в Кременчуці пожежні інспектори перевірили стан пожежної безпеки в комунальному закладі «Кременчуцький обласний госпіталь для ветеранів війни» Полтавської міської ради, що має два корпуси.

У новому корпусі є пожежна сигналізація, порівняно нові пожежні шафи, перевірені організацією з ліцензією. Окрім того, госпіталь має укомплектовані рукава, стволи та шестилітрові порошкові вогнегасники, котрі також вчасно пройшли технічне обслуговування.

Що стосується виходів, то вони відчинені, не захаращені, не обшиті горючими матеріалами.

У старому корпусі вогнегасників більше, ніж потрібно, а в шафах пожежних кранів. До того ж, приміщення відчинені та до них завжди є доступ.

Щодо даху, то його дерев’яні конструкції оброблені вогнезахисним розчином.

Попри все це, в корпусах є і недоліки, а саме – у першому не вистачає декількох порошкових вогнегасників, а ось у другому – треба замінити шафи кранів. Комплектації ж знаходяться в нормі та працюють.

Як пояснили інспекторам, шафи не міняли раніше, бо крали все зсередини. Наразі у госпіталі ведеться цілодобове спостереження, адже є охоронець, а у нього планшет, і він контролює ситуацію по всій будівлі. Отож, у третьому кварталі вони замінять шафи.

Інспектори поставили Кременчуцькому обласному госпіталю для ветеранів війни «5-», а це найвища оцінка серед лікарняних закладів міста. Цей комунальний заклад відноситься до найкращих з питань протипожежного захисту. Упродовж років ту цій будівлі всі недоліки усувалися в короткі терміни.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Полтавській області.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
29 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов