В Україні на дорогах з’являться велосипедні доріжки та смуги

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства вводить обов’язкове проектування велосипедних доріжок і смуг при новому будівництві та реконструкції доріг. Ця норма міститься в новій ДБНВ.2.3-5: 2018«Вулиці та дороги населених пунктів», яка почне діяти з вересня цього року.

Отож, велосипедні доріжки та велосипедні смуги потрібно облаштовувати на територіях житлових і промислових районів, комунально-складських зон, на магістральних вулицях безперервного та регульованого руху, вулицях місцевого значення, селищних та сільських дорогах, які забезпечують під'їзд велосипедистів до житлових, громадських будинків, промислових підприємств, об'єктів масового відвідування, відкритих автостоянок і гаражів.

Велосипедні смуги необхідно проектувати лише для одностороннього руху, а велосипедні доріжки повинні бути переважно односторонніми по обидва боки вулиці.

Велодоріжку двостороннього руху потрібно облаштовувати на забудованому боці, якщо наявна забудова з одного боку вулиці. Коли наявний велорух на вулицях з одностороннім рухом, його слід передбачати в обох напрямках,і навіть з використанням зустрічної велосмуги.

Залежно від категорій вулиць і доріг визначаються відповідні форми організації велосипедного руху в населених пунктах. До того ж, визначається мінімальна ширина велосипедних смуг і доріжок при новому будівництві чи реконструкції – від півтори до трьох метрів.

Нагадаємо, для того, щоб впровадити європейські стандарти безпеки на дорогах нашої держави, в Україні вводять норму, що стосується ширини смуг руху в містах і селах.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
29 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов