Кременчуцька муніципальна поліція охороняє лікарні та навчальні заклади (фото)

Кременчуцька муніципальна поліція охороняє лікарні та навчальні заклади (фото), фото-1

Торік сесія Кременчуцької міської ради ухвалила рішення про створення комунального підприємства «Муніципальна поліція». Для того, щоб визначитися з подальшими планами розвитку цього підприємства, сьогодні міська влада оглянула його матеріально-технічну базу.

Комунальне підприємство знаходиться в приміщенні колишнього дитячого садочка, яке потребує ремонту. Тому міський голова Віталій Малецький та керівник муніципальної поліції обговорили це питання. Як стало відомо, наразі розробляється проектна документація реконструкції приміщення.

Головним завданням муніципальної поліції є охорона комунальних об’єктів, а це означає, що міська влада та депутатський корпус повинні зробити все задля забезпечення належних умов для несення служби працівниками муніципальної поліції, для їх професійної підготовки, занять спортом та відпочинку.

У Кременчуці завдяки муніципальній поліції значно покращилася охорона навчальних та лікувальних закладів, а також інших об’єктів комунальної власності. Окрім того, працівники комунального підприємства, більшість з яких учасники антитерористичної операції, демонструють дітям і молоді гарний приклад, як необхідно любити та захищати Батьківщину. Колектив муніципальної поліції налагодив соціальний діалог і з громадою міста, а діти приходять на тренування до спортивної зали комунального підприємства «Муніципальна поліція».

Кременчуцька муніципальна поліція охороняє лікарні та навчальні заклади (фото), фото-2

Як повідомив керівник комунального підприємства Максим Березін, наразі сімдесят п’ять працівників підприємства охороняють вісімнадцять шкіл, чотири лікарні, дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний» і одне комунальне підприємство. Надалі планується розвивати підприємство, забезпечити належні умови для роботи та відпочинку працівників, а також створити власну кінологічну службу.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

комунальнепідприємство муніципальнаполіція міськавлада реконструкція приміщення навчальнізаклади лікувальнізаклади охорона діти молодь громада кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
66 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии