
18:30, 13 липня 2018 р.
Надійне джерело
Кременчужани вибороли п’ять призових місць на Чемпіонаті України з легкої атлетики

Із 9 по 12 липня на стадіоні «Зірка», що у Кропивницькому, пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. П’ять кременчуцьких спортсменів взяли участь у цих змаганнях.
Наші спортсмени виступили досить успішно – четверо з них з нагородами, а саме – двома золотими, двома срібними та однією бронзовою медалями.
Майстер спорту України міжнародного класу Наталія Кобзар (жінки змагального класу Т-37) цього разу через легку травму виступала тільки на дистанції бігу на чотириста метрів. Попри це спортсменка перемогла з особистим рекордом, який є другим результатом у Світі цього сезону.
Щодо чоловіків змагального класу Т-35, то у бігу на чотириста метрів чемпіономУкраїни став Майстер спорту з Кременчука Владислав Косюк. До того ж, у нього срібна медаль у бігу на сто метрів.
У штовханні ядра серед чоловіків змагального класуF-12 срібну медаль здобув Майстер спорту України міжнародного класу Андрій Голівець з результатом 15,11 метрів – це третій результат сезону в Європі.
Бронзову медаль у штовханні ядра серед чоловіківзмагального класу F-20 виборов Кандидат у майстри спорту України Олександр Яровий.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
15 червня
15:43
8 червня
Оголошення
10:56, 5 червня
10:07, Вчора
10:29, 17 червня