• Головна
  • Кременчужани, не забудьте запастись водою: вночі відбудеться відключення
11:53, 9 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Кременчужани, не забудьте запастись водою: вночі відбудеться відключення

Кременчужани, не забудьте запастись водою: вночі відбудеться відключення

Для того, щоб підвищити надійність централізованого питного та технічного водопостачання Кременчука, 10 серпня з півночі до 20 години працівники комунального підприємства «Кременчукводоканал» планують на водогонах технічної води 1100 міліметрів в районі водоочисної станції замінити запірно-ругулюючу арматуру.

Під час виконання цієї роботи планується замінити:

- засувки діаметром 400 міліметрів на затвор дисковий діаметром 400 міліметрів від лівого водогону технічної води 1100 міліметрів.

- засувки діаметром 600 міліметрів на затвор дисковий діаметром 600 міліметрів від лівого водогону технічної води діаметром 1100 міліметрів;

- засувки діаметром 800 міліметрів на затвор дисковий діаметром 800 міліметрів від лівого водогону технічної води діаметром 1100 міліметрів.

Як повідомляє адміністрація комунального підприємства «Кременчукводоканал», через необхідність зупинки та дренажу водогонів технічної води під час проведення робіт повністю припинять централізоване питне водопостачання міста.

Отож, кременчужанам необхідно запастися водою. До того ж, 10 серпня у разі потреби за запитами споживачів у період відсутності водопостачання забезпечать підвіз питної та технічної води.

За замовленням потрібно звертатися у Службу допомоги мера кременчужанам та диспетчерську службу комунального підприємства «Кременчукводоканал» за телефонами: 15-63; 74-70-70.

Окрім того, у сквері «Сосновий», що у районі зупинки «Водоканал», та в районі транспортної прохідної комунального підприємства «Кременчукводоканал», розташованої на провулку Героїв Бреста, 35А, організують два тимчасові пункти розбору води.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водопостачання #комунальнепідприємство #запірнорегулюючаарматура #заміна #припинення #централізованепитневодопостачання #вода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...