• Головна
  • В Україні за півроку виявили 186 фактів торгівлі людьми
16:48, 30 липня 2018 р.
Надійне джерело

В Україні за півроку виявили 186 фактів торгівлі людьми

В Україні за півроку виявили 186 фактів торгівлі людьми

Сьогодні, 30 липня, відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

Мета – підвищення поінформованості громадськості про цю глобальну проблему та привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, що стали жертвами торгівлі людьми. Окрім того, цей День має на меті заохотити людей активно допомагати та протидіяти «работоргівлі».

Протидія торгівлі людьми – це один із пріоритетних напрямів діяльності Національної поліції України в галузі захисту прав людини. Цей вид діяльності полягає у викритті «торгівців живим товаром», соціально-психологічній корекції постраждалих і профілактичній роботі. Мета корекції полягає у поверненні жертви до нормального життя, а профілактичної роботи – у підвищенні рівня правової обізнаності населення.

Як повідомив начальник Департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, Національної поліції Артем Крищенко, за півроку поліція виявила сто вісімдесят шість фактів торгівлі людьми, з яких сто вісім – сексуальна експлуатація.

Наразі визнані потерпілими сто п’ятдесят шість людей: дев’яносто одна жінка, сорок дев’ять чоловіків, дев’ять неповнолітніх і сім малолітніх дітей.

Торік за аналогічний період виявили сто сорок чотири факти торгівлі людьми, з яких: дев’яносто чотири фактів сексуальної експлуатації.

Отож, з кожним роком кількість виявлених злочинів цієї категорії росте, проте це вказує на те, що поліцейські навчилися оперативно виявляти такі правопорушення, а не на зростання злочинності в цій сфері.

Для того, щоб вберегтися від рабства замість обіцяної роботи за кордоном, необхідно перед виїздом дізнатися про фірму, котра обіцяє працевлаштування. Перевірити наявність ліцензії на сайті Мінсоцполітики. Знайти людей, які скористалися їх послугами, та поцікавитися про їх досвід та враження від роботи за кордоном.

Особливу увагу зверніть на «хитрі» фірми, що беруть гроші начебто за працевлаштування за кордоном, а насправді просто надають інформацію людині, прописавши це в договорі «надання інформаційних послуг». Тобто просто проконсультувавши, що на підприємстві за кордоном набирають людей. Ніхто у цьому випадку не обіцяє працевлаштувати на тому підприємстві. Людина за інформацію, котру можна було отримати самостійно, витративши трохи часу пошуків в Інтернеті, нерідко віддає значні суми.

Отож, ліцензія фірми повинна бути видана саме на працевлаштування. А ось висока заробітна плата повинна насторожити, адже може виявитися стовідсотковим обманом. Особливо, якщо обіцяють велику суму навіть за некваліфіковану роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#всесвітнійдень #протидія #торгівлялюдьми #мета #жінки #чоловіки #діти #работоргівля #поліція #виявлення #факти #сексуальнаексплуатація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...