• Головна
  • Два шляхи вирішення проблеми Кохнівської центральної районної лікарні
14:42, 6 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Два шляхи вирішення проблеми Кохнівської центральної районної лікарні

Два шляхи вирішення проблеми Кохнівської центральної районної лікарні

Жителі району Кохнівки відстоюють своє право на медичне обслуговування в Кохнівській центральній районній лікарні. Адміністрація лікарні планує скоротити лікарів первинної ланки, а це призведе до того, що пацієнти, серед яких не тільки жителі району, а й Кременчука, залишаться без своїх сімейних лікарів. Люди змушені шукати захисту у міста, адже влада Кременчуцького району не поспішає врегулювати це питання.

Сьогодні Кременчуцька міська влада зустрілася з представниками громади, щоб пояснити свою позицію щодо цього. Для того, щоб вирішити цю проблему, є два прийнятні шляхи.

Перший – районна влада віддає місту в оренду певне приміщення, що знаходиться на території районної лікарні, а воно створює всі умови для роботи сімейних лікарів і забирає до себе всіх скорочених лікарів працювати. Для цього потрібна згода депутатів Кременчуцької районної влади.

Інший варіант вирішення проблеми також залежить від адміністрації районної лікарні. У цьому випадку лікарня повинна надати можливість лікарям стати фізичною особою-підприємцем і виділити приміщення для роботи на її території.

Кременчук зацікавлений в тому, щоб мешканці, котрі обслуговувалися в районній лікарні, змогли лікуватися у своїх лікарів. Попри це вирішити одноосібно це питання немає можливості.

Міський голова Віталій Малецький доручив своєму заступнику Ользі Усановій зустрітися з головними лікарями районного центру первинної медико-санітарної допомоги та районної лікарні, щоб запропонувати їм ці шляхи вирішення проблеми.

Окрім того, Віталій Малецький звертається до виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Олександра Тютюнника та голови голови районної ради Андрія Дрофи з закликом сісти за спільний стіл переговорів, аби врегулювати це питання на користь громадян.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медичнеобслуговування #лікарі #кохнівськацентральнарайонналікарня #влада #проблема #вирішення #шляхи #лікарня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...