• Головна
  • У Кременчуці «розлилася» небезпечна рідина та «стався» вибух (фото та відео)
12:11, 8 серпня 2018 р.
Надійне джерело

У Кременчуці «розлилася» небезпечна рідина та «стався» вибух (фото та відео)

У Кременчуці «розлилася» небезпечна рідина та «стався» вибух (фото та відео)

Сьогодні, 8 серпня, у Кременчуці в межах перевірки співробітниками Головного управління міської ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту області відбулися практичні заняття, що стосуються умовної надзвичайної ситуації.

За легендою, під час розлиття небезпечного вантажу пропановозом (автоцистерна з пропан-бутаном об’ємом сорок вісім метрів кубічних) сталася розгерметизація переливного шлангу. Водій вантажного пропановоза через неуважність допустив нещільне з’єднання переливного шлангу від автоцистерни з пропан-бутаном до підземної ємності.

У розгерметизації переливного шлангу з пропан-бутаном відбувся вільний вилив цієї небезпечної суміші з автоцистерни на територію АЗК №46. Через високу температуру навколишнього середовища пари розлитого пропан-бутану спалахнули та через чотири хвилини відбувся вибух газоповітряної суміші над проливом. До того ж, існує загроза розповсюдження полум’я на внутрішні резервуари з пальним АЗК №46 загальною ємністю об’єму сто метрів кубічних.

На момент розгерметизації переливного шлангу в автоцистерні залишилося сімнадцять метрів кубічних пропан-бутану.

Навчання

Вихідні метеоумови та чисельність населення, що потрапляє зону можливого ураження – фактичні.

Навчання

Пошкодження систем життєзабезпечення залежить від наявних систем водо-, електро-, газопостачання.

Навчання

За попередньою інформацією, після вибуху постраждало близько п’ятнадцяти людей, з яких п’ять – з сильним ступенем ураження, а десять – з середнім ступенем ураження. Окрім того, четверо людей загинули: водій і три чоловіки на АЗК).

Навчання

Остаточна кількість постраждалих та загиблих людей, а також ступень пошкодження будівель і споруд потребує визначення.

Збір сил та засобів швидкого реагування проводився на майданчику автозаправочного комплексу №46 перед автомийкою, що на вулиці Київській, 62.

Навчання

Під час ліквідації надзвичайної ситуації на АЗК залучалося п’ять одиниць техніки та двадцять чоловік особового складу Держаної служби України з надзвичайних ситуацій.Оперативники прибули в визначені терміни та спрацювали відмінно.

Окрім того, на навчання також залучалися такі оперативні служби Кременчука: «Газова служба», Водоканал, медична служба, поліція, ДЕД (Автодор). 

Навчання

Про це повідомляє керівник Кременчуцького міськрайонного відділу управління ДСНС України в Полтавській області Сергій Геращенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #оперативніслужби #оперативники #перевірка #цивільнийзахист #надзвичайнаситуація #небезпечнийвантаж #автоцистерна #пропановоз #пропан #бутан #розгерметизація #переливнийшланг #вибух #кременчук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...