• ХК «Кременчук» виборов перемогу у ХК «Динамо» (фото та відео)
11:28, 18 серпня 2018 р.
Надійне джерело

ХК «Кременчук» виборов перемогу у ХК «Динамо» (фото та відео)

Вчора, 17 серпня, в Кременчуці на спортивному комплексі «Айсберг» відбувся контрольний матч між клубами УХЛ «Кременчук» – «Динамо».

«Кременчук»: Гордюшин (Власенко з 31:00). Дегтярьов - Горлушко, Грицких - Пугачов, Бойових - Севрюгин, Савицький - Бєльський. Шиманський - Красильников - Тютченко, Фурса - Муртіщев - Гончаров, Савченко - Ворона - Гриценко, Чорний - Кривошапкин - Поліщук.

«Динамо»: Мамедов (Сердюк). Порупа - Матвієнко, Лісін - Піддубний, Мартишко - Бабчук, Ступницький - Хохлов. Худяков - Ромащенко - Олійник, Халін - Максименко - Сиротенко, Колядинський - Кобиков - Скребель, Однодворченко - Семененко - Пойманов.

ХК "Кременчук"

Перед поєдинком уболівальників зустрічав діджей під музику, а юні хокеїсти і хокеїстки виконали приголомшливий танець. Після цього відбувся «Конкурс прогнозистів» і шанувальники відправилися на трибуни очікувати хокейного свята.

Напередодні поєдинку тренера обох команд Олександр Савицький і Олександр Сеуканд відмітили, що ця зустріч повинна стати доброю нагодою перевірити новачків команди і готовність до старту нового сезону.

Щодо поєдинку, то розпочався він досить активно та клуби дали зрозуміти, що вони дійсно скучили по спарінговим зустрічам. Це було видно по швидкості та прагненню гравців відкрити рахунок шайб.

Отож, вже на перших хвилинах «динамівці» пробили голкіпера «городян» Микиту Гордюшина, котрий минулого сезону відіграв за «Вовків», а наразі отримав шанс проявити себе в складі віце-чемпіона України.

Гравці ХК «Динамо» недовго святкували свою перевагу, адже кременчужани залишили останнє слово за собою – Артем Шиманський добив шайбу у ворота після кидка Олексія Красильникова і зрівняв рахунок.

У другому періоді повторився сценарій першого – «динамівці» знову вийшли вперед, а «Кременук» змушений був зрівнювати рахунок. Попри це на другу перерву команда Олександра Сеуканда все ж пішла з мінімальною перевагою, відібравши у кременчужан можливість відквитати пропущений гол.

Тут варто відзначити досить надійну гру нового голкіпера харків'ян Тимура Мамедова, який не підвів тренерський штаб і став гідною заміною Владиславу Гурко. У воротах же «Кременчука» відбулася заміна воротаря на тридцять першій хвилині – замість Микити Гордюшина на лід вийшов Віталій Власенко.

На старті фінальної двадцятихвилинки капітан харків'ян Руслан Ромащенко зміг збільшити перевагу своєї команди до двох шайб.

Ситуація змінилася черезтри хвилини, коли «городяни» понеслися вперед. Тоді наша команда не тільки зрівняла рахунок, програючи 1:3, а й вийшла вперед, зробивши рахунок 4:3 на свою користь.

У кременчужан відзначилися закинутими шайбами ​​Олексій Ворона, Дмитро Чорний і Віктор Тютченко.

Далі пішла низка вилучень у «Кременчука» та дві останні хвилини контрольного матчу вони грали три на п’ять в меншості. Проте зуміли вистояти та пішли з льодової арени під гучні викрики вболівальників: «Молодці!»

Голи: 0:1. Піддубний (Халін, 1:30 - більш.), 1:1. Шиманський (Красильников, 8:40 - більш.), 1:2. Матвієнко (Олійник, Ромащенко, 28:54), 1:3. Ромащенко (Олійник, Матвієнко, 43:53), 2:3. Ворона (Грицких, 46:05 - більш.), 3:3. Чорний (Поліщук, 46:24), 4:3. Тютченко (Шиманський, 47:29).

#контрольнийматч #кременчук #динамо #поєдинок #діджей #хокеїсти #танець #конкурс #хокей #перемога