• Головна
  • Кременчуцькі сім’ї отримуватимуть «Пакунок малюка»
12:20, 30 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Кременчуцькі сім’ї отримуватимуть «Пакунок малюка»

Кременчуцькі сім’ї отримуватимуть «Пакунок малюка»

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги. «Пакунок малюка» видаватиметься породіллям, які народять дитину починаючи з вересня цього року, під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку.

Головним розпорядником коштів є Департамент соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації. У Кременчуці «пакунок малюка» видаватимуть Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький перинатальний центр II рівня» та пологове відділення Комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна».

До нашого міста від Полтавської обласної державної адміністрації такі «пакунки»  ще не надійшли. Як говорить заступник міського голови Ольга Усанова, сім’ї, у яких народяться діти починаючи з 1 вересня, обов’язково їх отримають пізніше, коли пакунки надійдуть до Кременчука.

Якщо на день виписки «пакунку малюка» у пологовому будинку не видадуть, то отримувачу необхідно звернутися до фактичного місця проживання:

-до управління соціального захисту населення Автозаводського району департаменту соціального захисту та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області (адреса: проспект Свободи, 66, кабінет 2), відповідальна особа за видачу «пакунку малюка» – Воробйова Олена Іванівна, завідувач сектору прийняття заяв та документів відділу грошових виплат і компенсацій (контактні телефони: (0536) 77-32-28, 0974908441, 0662610114);

- до управління соціального захисту населення Крюківського району департаменту соціального захисту та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області (адреса: вулиця Івана Приходька, 90, кабінет 111), відповідальна особа за видачу «пакунку малюка» – Скачек Маргарита Семенівна, завідувач сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій ( контактні телефони: (05366) 6-11-21, 0974808672).

Така допомога – одноразова безповоротна адресна соціальна допомога сім’ям, у яких народилася дитина. Якщо відсутні матір/батько, то «пакунок малюка» видається родичам, патронатним вихователям новонародженої дитини.

Право на отримання допомоги «пакунок малюка» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, котрі на законних підставах проживають на території України і народили живу дитину. Вартість такого «пакунку» без урахування витрат на закупівлю товарів, робіт та послуг, які пов’язані з комплектуванням пакунків і доставки їх до пологових будинків (відділень) усіх форм власності, становить не більше п’яти тисяч гривень.

Отримання допомоги «пакунок малюка» не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні дитини та не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога #пакунокмалюка #породілля #діти #кременчук
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...