• Кременчужани стали найкращими на чемпіонаті Європи з веслування на човнах
15:05, 30 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Кременчужани стали найкращими на чемпіонаті Європи з веслування на човнах

Із 25 по 26 серпня у Німеччині відбувся тринадцятий чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» серед національних команд.

Більше двох тисяч спортсменів із вісімнадцяти країн боролися за нагороди європейської першості. Україну на змаганнях представляла команда кременчуцьких веслувальників драгонботів.

Кременчуцькі веслувальники

Наших спортсменів по праву можна назвати кращими в Європі. Адже вони здобули: вісімнадцять золотих, десять срібних і чотири бронзових медалей.

Цьогорічні змагання для українців стали своєрідним випробуванням на міцність. Адже у 2016 році українська збірна стала абсолютним чемпіоном та здобула кубок націй. Сам же чемпіонат Європи за версією EDBF проходить раз на два роки.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

#чемпіонат #чемпіонатєвропи #веслування #човни #дракон #спортсмени #веслувальники #кременчуцьківеслувальники #медалі