Надійне джерело

ХК «Кременчук» переміг «Дніпро»

«Кременчук»: Гордюшин (Петленко); Толстушко — Грицьких, Севрюгін — Бельський, Горлушко — Боевих, Савицький; Тютченко — Красильников — Шиманський, Савченко — Гриценко — Ворона, Кисельов — Фурса — Зайцев, Поліщук — Кривошапкін — Гончаров.

«Дніпро»: Петров (Сурканов); Білоусов — Декало, Афанасьєв — Пугачов, Сірченко — Шпак, Матусевич — Будько; Янішевський — Коляда — Бондаренко, Золотухін — Коваленко — Жвачкін, Макарицький — Мацейко — Найдьонов, Тимченко — Целогородцев — Брага.

Вчора в Херсоні відбувся шостий тур чемпіонату Української хокейної ліги. Цей тур відкрили лідери турнірної таблиці ХК «Кременчук» і «Дніпро».

Свій статус команди підтвердили з самого початку поєдинку, гостро атакуючи ворота один одного. Попри це надійна гра голкіперів Олега Петрова та Микити Гордюшина не дозволила жодному з клубів відкрити рахунок у стартовій двадцятихвилинці.

До середини другого періоду рахунок на табло був 0:0. Після цього Владислав Грицьких реалізував чисельну перевагу своєї команди, розпечатавши ворота Олега Петрова. Через десять хвилин у воротах Микити Гордюшина відзначився екс-кременчужанин Олексій Янішевський, зрівнявши рахунок.

У третьому періоді «городяни» знову змогли вийти вперед, завдяки точному кидку Владислава Бельського, але вже через хвилину Ілля Декало зрівняв цифри на табло. Однак, до кінця третього періоду, вболівальники так і не побачили закинутих шайб. Ця ж ситуація повторилася і в овертаймі, де голкіпери команд тримали на замку свої ворота.

Доля зустрічі вирішилася тільки в серії післяматчевих кидків, коли кременчужани все-таки виявилися сильнішими та, тричі пробивши Олега Петрова, вирвали перемогу в херсонської команди. Вирішальний точний кидок зробив капітан ХК «Кременчук» Тимур Гриценко.

7 жовтня о 13:30 наша команда зіграє проти «Крижаних Вовків».