Лікарня «Кременчуцька» отримала безкоштовно ліки

Лікарня «Кременчуцька» отримала безкоштовно ліки, Харченко Иона

13 вересня до Лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» від швейцарської фармацевтичної групи компаній безкоштовно надійшли ліки, загальна сума яких становить 4 тисяч 955 гривень. 

Ця лікарня отримала такі ліки: «Діокор», «Діокор Соло», «Діфорс», «Тридуктан» та «Клівас» у різному дозуванні.

Окрім того, 19 вересня до лікарні «Кременчуцька» від київської фармацевтичної фірми також безкоштовно надійшли ліки. На цей раз загальна сума ліків складає 8 тисяч 078 гривень. Зокрема, лікарні надіслали препарат «Цефоктам-Дарниця».

Всі ці ліки, зареєструвавши у лікарні, направили до  Кардіологічного відділення. Тут ліки використовують на безоплатній основі для лікування пацієнтів стаціонару.

Як говорить провізор лікарні, порахувати скільки залишилось ліків станом на сьогодні, 4 жовтня, немає можливості. Адже всі ліки, котрі надійшли у вересні в якості гуманітарної допомоги, у вигляді таблеток.

За попередніми підрахунками, у стаціонарі «Кардіології» цієї лікарні кожного дня лікуються близько сорока пацієнтів. Отож, гуманітарної допомоги повинно вистачити до середини-кінця цього місяця. 

Про це повідомляє Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька».

лікарнякременчуцька лікарня лікування ліки гуманітарнадопомога кардіологічневідділення пацієнти стаціонар таблетки кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
45 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии