• У Кременчуці юні велосипедисти змагалися у дитячих велоперегонах (фото)
14:54, 8 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

У Кременчуці юні велосипедисти змагалися у дитячих велоперегонах (фото)

Минулої суботи, 6 жовтня, в Кременчуці відбулися дитячі велоперегони «По-дорослому. Осінь 2018». Цей спортивний захід організували ГО «Велосипед» спільно з КМЦФЗН «Спорт для всіх» за підтримки Управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Загальна кількість хлопчиків і дівчаток, які взяли участь у змаганнях, становила сорок дев’ять осіб.

Дитячі велоперегони

Об 11 годині відкрилися змагання, а першими на трасу вийшла наймолодша категорія «Біговел». Ця категорія налічувала десять хлопчиків і дівчаток віком від 2 до 5 років. Трьома переможцями стали: Соколов Іван, Бондаренко Іван і Доценко Дамір.

Наступні категорії, що взяли участь у цьому заході, це «Хлопчики 5-6 років», яка налічувала чотирнадцять учасників, та «Дівчинки 5-6 років». Для цих учасників трасу ускладнили підйомом, спуском і крутими віражами серед дерев. Лідерами серед хлопчиків стали: Фоменко Матвій з Харкова, Осін Євген та Косовський Єгор. Щодо дівчаток, то серед них перемогли: Сумцова Софія, Нестеренко Аріна та Дудура Софія.

До того ж, учасниця категорії «Біговел» Семенюк Поліна взяла участь і в складнішій категорії. Тут дівчинка гідно виступила та посіла третє місце в кваліфікаційному заїзді.

Коли до траси додалося сто п’ятдесят метрів ґрунтової стежки з елементами памп-треку, наступні вікові категорії 7-9 років вийшли на старт. Категорія «Хлопчики 7-9 років» налічувала дев’ять учасників. У фінальному заїзді місця розподілилися таким чином: Біляченко Нєстор з Харкова посів перше місце, на другом опинився Кормільченко Ростіслав, а третє зайняв Налісний Антон.

Щодо категорії «Дівчинки 7-9 років», то загалом на старт вийшли дев’ять учасниць. Переможницями у цьому заїзді стали: Грак Катерина, Семидоцька Анастасія та Слабченко Аріна.

Для траси старших вікових категорій додали дві технічні секції, котрі включали штучні перешкоди. В категорії «Хлопчики 10-12 років» взяли участь чотири юні велосипедисти, а разом з ними на дистанцію вийшла дівчинка цієї вікової категорії. До речі, вона дуже вдало пройшла трасу, обігнавши деяких хлопчиків.

Отож, результати цього заїзду такі: перше місце здобув Губенко Едуард, друге посів Гольц Тимофій, а третє дісталося Косовському Антону. Сімонова Анастасія заслужено отримала відзнаки переможця.

Переможців нагородили металевими медалями, а інших учасників – медалями фінішерів турніру. Окрім того, кожен юний велосипедист отримав пам’ятні призи та подарунки від спонсорів.

Батьки велосипедистів, пройнявшись духом змагань, вимагали випустити їх на трасу. Тому організатори прийняли рішення провести неофіційний «Папський заїзд». Вісім чоловіків вийшли на старт і подолали два кола надскладної траси. За це батьки отримали оплески глядачів, пам’ятні медалі та банани від спонсорів змагань.

Про це повідомляє Громадська організація «Велосипед».