Стоматологів "кинули"! Серед протестуючих проти закриття стомат поліклінік - лікарі, АТОвці, депутати

Стоматологів "кинули"! Серед протестуючих проти закриття стомат поліклінік - лікарі, АТОвці, депутати, Эвелина Яблонська

Хвилююче питання -доля стоматологічних поліклінік, розглядалося сьогодні на депутатській комісії знову.

ЦЕ на комісію з питань культури, освіти, молоді та спорту прийшли мешканці міста, серед яких стоматологи. Після мітингу під стінами міськвиконкому вони пішли на засідання комісії.

Так перша частина засідання проходила у великій залі.

Головуючий депутат Денис Терещенко заявив, що їх комісія є єдиною з постійно діючих, яка одностайно проголосувала за зняття з розгляду на сесії питання «реформування» комунальних стоматологічних клінік у тому вигляді, як пропонувалося у даній програмі. А мова у програмі про закриття 3 поліклінік і створення на Київській одного стоматологічного центру на все місто.

Присутній головний лікар Кременчука Максим Середа заявив, що доросла стоматологія не є безкоштовною, а тому поліклініки залишаться не фінансовані. А у одній поліклініці не буде черг у зв’язку з введенням електронного запису і реєстру.

Це заперечили депутати та активіст Микола Кравченко заявив, що поліклініки не пустують. У той самий час він запитав, що перешкоджає наразі ввести реєстр та довести наглядно реальний стан з переповненням поліклінік.

Активісти заявили й про те, що лікарі отримують дуже великі кошти від населення у вигляді благодійних внесків. Тож пропонувалося вивести з тіні ці внески.

Прийшли на засідання і стоматологи. Вони розповіли про те, що їх звільняють, але місця роботи для них немає. Так хірург зі стажем майже 30 років має йти на обходи дитячих закладів. У той самий час медсестра з таким же стажем роботи залишається взагалі без роботи тому що їй запропонували альтернативу, але вона хотіла подумати. Тож відсутність миттєвої відповіді стала підставою для звільнення без альтернативи.

Лікар зуботехнік також заявила про те, що їх відділення постраждає.

Також стоматологи пояснили, що поліклініки повністю самоокуповуються і усі ремонти робляться за кошти від платних послуг. Тож вважають, що розформування поліклінік не є правильним.

Виступали різні депутати, активісти, громадські діячі, які звинувачували владу у прийнятті нерозумного рішення.

Так учасник бойових дій Станіслав Кшевинський заявив, що у влади є інтерес до приміщень і це є основною причиною закриття поліклінік. Він заявив:

«Комусь потрібно місце для чергового генделика».

Депутат Ганна Гордєєва заявила, що буде подавати в суд, якщо це рішення приймуть.

Також активіст Констянтин Красовський прочитав Конституцію України, в якій зазначається, що скорочення медичних закладів не припустимо.

Депутат Денис Терещенко закликав мешканців міста прийти на сесію міської ради більшою чисельністю і висловити депутатам свої міркування, а саме – протест.

Стоматологів "кинули"! Серед протестуючих проти закриття стомат поліклінік - лікарі, АТОвці, депутати, фото-1
стомтполіклініка закриття протест
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
252 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии