Президент України нагородив 7 кременчужан та присудив їм Державні премії в галузі освіти

Президент України нагородив 7 кременчужан та присудив їм Державні премії в галузі освіти, Эвелина Яблонська

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяли участь у церемонії вручення премії Global Teacher Prize Ukraine-2018, яка покликана відзначити досягнення українських педагогів.

Глава держави наголосив, що однією з найважливіших реформ в Україні є освітня. «І ця реформа вже починає приносити свої плоди. Хто має будь-які сумніви з цього приводу – прийдіть і подивіться на сучасних першокласників (які навчаються - ред.) за програмою «Нова українська школа». Подивіться, як вони біжать до школи, бо їм там подобається. Подивіться, як їх зустрічають вчителі. І це вже величезні зміни, які відбуваються, бо вони вже виховуються по-іншому», - підкреслив Президент.

Про це повідомляється на сайті голови держави.

На підставі подання Комітету з Державної премії України в галузі освіти Президент відзначив багато освітян з усієї України, але найбільше – з Кременчука:

Державні премії України в галузі освіти 2018 року отримали згідно указу 301/2018 Президента України:

у номінації "Професійно-технічна освіта" за роботу "Розробка та впровадження інноваційних технологій навчання для підготовки кваліфікованих робітничих кадрів за професією "Зварник":

ЗАГІРНЯК Михайло Васильович – ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктор технічних наук, професор

КАБАЧЕНКО Ірина Григорівна – викладачВищого професійного училища № 7 м.Кременчук Полтавської області

НЕСЕН Микола Григорович – директор Вищого професійного училища № 7 м.Кременчук Полтавської області, заслужений працівник освіти України

ПОПОВ Олександр Миколайович– старший майстер  Вищого професійного училища № 7 м.Кременчук Полтавської області

СЕРГІЄНКО Сергій Анатолійович – проректор з науково-педагогічної роботи та новітніх технологій в освіті Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, кандидаттехнічних наук, доцент

ЧОРНИЙ Олексій Петрович – директор Навчально-наукового інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктор технічних наук, профессор.

А також за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм постановив нагородити орденом княгині Ольги III ступеня: 

СЕРГІЄНКО Валентину Василівну — проректора Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Полтавська область.

освіта премія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
105 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии