Прокуратура подала в суд на кременчуцького бізнесмена, який винен місту півмільйона гривень

Прокуратура подала в суд на кременчуцького бізнесмена, який винен місту півмільйона гривень, Эвелина Яблонська

Прокуратура Полтавської області подала позов до суду на кременчуцького бізнесмена.

У позові йдеться про стягнення 500 000 гривеньза договором про залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Кременчука.

Так підприємець реконструював виробничі бази за рахунок коштів, виділених на інші потреби.

« у 2015 році здійснив реконструкцію будівель та споруд виробничої бази за рахунок будівництва контрольно-пропускного пункту, складу БМЗ та реконструкцію адміністративно-побутової будівлі у місті Кременчуці» - повідомляється на сайті Прокуратури Полтавщини.

 Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» передбачено, що замовник будівництва зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту. Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту полягає у перерахуванні замовником до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію до відповідного місцевого бюджету коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури.

Так як підприємець ухилився від укладання договору про пайову участь, Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради подав позов до господарського суду про визнання укладеним договору про залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Кременчука.

Верховнй суд визнав угоду такою, що була укладена з 05.02.2018.

Тож Прокуратура докладає зусиль до перерахування бізнесменом на спеціальний рахунок міського бюджету кошти в сумі понад півмільйона гривень на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста в місячний термін з моменту підписання договору.

500тисяч прокуратура
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
204 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии