У Кременчуцькій спеціальній школі-інтернаті відбувся спортивно-розважальний захід (фото)

У Кременчуцькій спеціальній школі-інтернаті відбувся спортивно-розважальний захід, Харченко Иона

Вчора, 9 жовтня, у Кременчуцькійспеціальній школі-інтернаті, де навчаються діти з особливими потребами, відбувся благодійний захід приурочений до Дня міста.  

У цьому закладі, що виконує, окрім навчальної мети, ще й корекційну та реабілітаційну, навчається 129 дітей – 77% дітей з Кременчука, а інші – районів Полтавської області – віком від 7 до 16-17 років. Коли вихованці закладу закінчують його, то отримують все необхідне, щоб почувати себе вільно у суспільстві.

Спортивно-розважальний захід

Нещодавно подібний захід відбувся в Кременчуцькій школі-iнтернаті імені Антона Макаренка. Тоді Громадська організація «На крилах надії України» проводила для дітей дискотеку, а вчора ж відбувся спортивно-розважальний квест. Адже потрібно у кожній дитині підтримувати спортивний дух, щоб вони прагнули досягнути своїх успіхів, вершин.

Як говорить голова цієї громадської організації Костянтин Кууск, кожна програма робиться індивідуально. Ми хочемо подарувати кожній дитині частинку радості, щоб вони почували себе такими ж повноцінними членами міста та знали, що все на світі добре, а вони у чомусь особливі.

Спортивно-розважальний захід
Спортивно-розважальний захід

Для дітей із особливими потребами необхідно проводити такі заходи, щоб кожна дитина змогла відпочити та отримати задоволення. Адже не всі змогли побувати на Дні міста, що відзначалося 22 та 23 вересня.

Серед волонтерів, які допомагають організовувати такі заходи, учні Кременчуцьких шкіл, а саме: 11, 12, 19, 29. Діти самі приходять до громадської організаціїта генерують ідеї.

Спортивно-розважальний захід
Спортивно-розважальний захід

Як говорить учень Кременчуцького ліцею №11, 16-річний Данило, котрий також є одним із ініціаторів цього благодійного проекту, ми тут для того, щоб діти розвивалися. Організатори обрали спеціалізовану школу з особливими потребами, щоб діти, які тут навчаються, могли розуміти:

-що таке справжнє життя;

-що таке молодість;

-що після навчання є спортивні розважання.

Спортивно-розважальний захід

Окрім того, щоб діти знали, як веселитися, та для подальшого майбутнього.

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ З МІСЦЯ ПОДІЇ ДИВІТЬСЯ ТУТ.

Спортивно-розважальний захід

Директор Кременчуцької спеціальної школи-інтернату Полтавської обласної ради Гавриленко Ірина Михайлівна говорить, що діти з нетерпінням чекали гостей, адже вони розуміють, що у них буде маленьке свято, буде цікаво та весело. Ми вдячні волонтерам за те, що вони несуть користь людям і дарують дітям радість.

«Мені дуже приємно, що волонтери завітали до нашої школи. Ці діти, напевно, більше, ніж звичайні, потребують уваги, турботи, любові та піклування. Тому я від імені наших дітей дійсно кажу волонтерській організації: «велике спасибі», - говорить жінка.

Спортивно-розважальний захід
Спортивно-розважальний захід

У квесті участь брали приблизно 45-50 вихованців закладу, з 5 по 10 класи. У кожній команді по 7-8 дітей.

Квест складався зі спортивних, розвиваючих і інтелектуальних завдань. Головне було якісно виконати завдання, бо саме за це діти отримували бали.

Спортивно-розважальний захід

Окрім того, цього дня тут також відбувся і турнір з міні-футболу. Участь у турнірі взяло шість команд, а суперники визначалися методом жеребкування.

Учасники заходу отримали дипломи та подарунки від спонсору цього благодійного проекту.

Спортивно-розважальний захід

Наступного тижня громадська організація «На крилах надії України» планує завітати до дитячого будинку вже з іншою програмою.

Спортивно-розважальний захід

школаінтернат благодійнийзахід проект діти громадськаорганізація накрилахнадіїукраїни квест волонтери кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(3 оценки)
Высокие оценки пользователей за Стиль изложения
78 просмотров в марте
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии