Діти били в барабани, скандували «Зупинку!», дорослі перекривали дорогу на Ревівці. У Кременчуці "мітинговий" бум

Діти били в барабани, скандували «Зупинку!», дорослі перекривали дорогу на Ревівці. У Кременчуці "мітинговий" бум, Эвелина Яблонська

У Кременчуці кілька сотен дорослих та дітей скандують «Зупинку!».

Мова про мітинг, який пройшов на Ревівці. Діти били в барабани, скандували «Зупинку!», і вивішували плакати з написом «Дітям безпеку!». Все дійство відбувалося з перекриттям дороги біля школи № 2. А діти та їх батьки знаходилися на східцях.

Остановка на Реевке Остановка на Реевке Остановка на Реевке Остановка на Реевке Остановка на Реевке Остановка на Реевке

Денис Терещенко, депутат міської ради по даному округу, був серед організаторів заходу.

Напередодні він повідомляв, що всі прохання до влади нічим не закінчилися. Тож громада змушена була йти на радикальні дії.

Депутат роз’яснив, що «рік тому ураган звалив нашу зупинку». Весь час було листування з владою. Але останній лист відкинув процес нанівець.

Терещенко пояснив:

«Сьогодні усе місто насолодиться відсутністю зупинок на Ревівці», сказав Терещенко і закликав усіх ходити по пішохідному переходу, щоб перекрити дорогу.

До мешканців приїхав керівник УЖКГ Іван Москалик. Мешканці почали розповідати, що діти дуже страждають. Немає жодного сховища під час очікування транспорту.

Остановка на Реевке
Остановка на Реевке

Люди почали скаржитися.

Москалик сказав, що проект, які запропонували мешканці буде розглянутий.

«Я вам гарантую і заявляю, що у листопаді буде починатися будівництво. Вартість простого об’єкту 55000 грн. Вартість зупинки біля школи – 1500000 грн».

Мешканці відповідали: «Чому ми збираємося на мітинг і гроші знаходяться, а не зібралися – немає! Треба вам тільки «пінок» давать?»

Після мітингу представники направилися до міськвиконкому.

Діти били в барабани, скандували «Зупинку!», дорослі перекривали дорогу на Ревівці. У Кременчуці "мітинговий" бум, фото-8 Діти били в барабани, скандували «Зупинку!», дорослі перекривали дорогу на Ревівці. У Кременчуці "мітинговий" бум, фото-9 Діти били в барабани, скандували «Зупинку!», дорослі перекривали дорогу на Ревівці. У Кременчуці "мітинговий" бум, фото-10 Діти били в барабани, скандували «Зупинку!», дорослі перекривали дорогу на Ревівці. У Кременчуці "мітинговий" бум, фото-11

Як говорят люди в соцмережі, не минуло і трьох годин, а на Ревівці вже відбулися зміни - "Спуск засыпали,его не было, там торчал с земли металлический штырь и сбоку металлическая пластина". Будемо сподіватися, що кілька днів і мешканці Ревівки будуть мати зупинки, як того і вимагали від місцевої влади.

Діти били в барабани, скандували «Зупинку!», дорослі перекривали дорогу на Ревівці. У Кременчуці "мітинговий" бум, фото-12 Діти били в барабани, скандували «Зупинку!», дорослі перекривали дорогу на Ревівці. У Кременчуці "мітинговий" бум, фото-13
мітинг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
353 просмотра в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии