Резонансна сесія міськради – з АТОвцями б'ються, люди кричать, муніципальна поліція давить бабусь

Резонансна сесія міськради – з АТОвцями б'ються, люди кричать, муніципальна поліція давить бабусь , Эвелина Яблонська

І це тільки початок…

У Кременчуці сьогодні сесія міської ради. Мабуть найпалкіша за весь час! Навіть минулі блокування роботи ради не рівняються з сьогоднішніми подіями. Перед сесією люди по приблизним підрахункам у кількості кількох сотень прийшли на мітинг. Вони принесли плакати з написами у захист комунальних стоматологічних поліклінік. А інші – з Ревівки приїхали і вимагали побудову зупинки у їх районі.

Повністю вся зала була заповнена кременчужанами. Люди скандували лозунги про захист стоматологічних поліклінік від реформ влади. Інші вимагали зупинку.

Мер Малецький заявив, що не допустить, щоб відмінили стоматологічну реформу, яку він вважає корисною.

Депутат Оксана Піддубна подала пропозицію про перенесення розгляду питання стоматології, яке було 33 по черзі на першу черговість.

Але цьому перешкоджали.

Тож одна бабуся намагалася пройти наперед з плакатом. Представники муніціпальної поліції, кремезної статури одразу обступили бабусю, яку навіть стало не видно за ними. Але представники громади стали за бабусею і гаряча ситуація перетворилася на короткотривалу штовханину.

Голова міста попросив міуніціпальну поліцію пропустити бабусю і ситуація трошки заспокоїлася.

Вже через кілька хвилин АТОвці штовхалися з муніціпальною поліцією. Секретар ради Юрій Гриценко дуже активно сварився з активістом Леонідом Харченко, який не відходив від останнього.

Депутати та люди кричали «Ганьба».

На момент публікації вирішили вислухати інші питання – серед яких і Ревівські зупинки.

Так виступив Денис Терещенко і мешканці міста. Терещенко пообіцяв, що якщо не виділять гроші на зупинку біля школи 2, на наступне засідання люди прийдуть з зеленкою і у складі будуть не жінки, а чоловіки. Але міський голова сказав, що лише тільки в грудні будуть виділені кошти на проект. Терещенко ж сказав, що дає місяць на початок будівництва.

Про розвиток подій будемо повідомляти далі.

рада скандал
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
508 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии