У Кременчуці продовжать підтримувати родини з інсулінозалежними дітьми

У Кременчуці продовжать підтримувати родини з інсулінозалежними дітьми, Харченко Иона

За те, щоб в міський бюджет 2019 року закласти більше коштів на забезпечення інсулінозалежних дітей матеріалами необхідними для обстеження рівня цукру в крові, проголосували депутати міської ради на сьогоднішньому пленарному засіданні сесії міської ради.

Як повідомив керівник охорони здоров’я Кременчука Максим Середа, в нашому місті на медичному обліку знаходяться п’ятдесят три дитини з цукровим діабетом першого типу. Ці діти забезпечені інсуліном за рахунок коштів державного бюджету.

А ось на придбання матеріалів для обстеження рівня цукру в крові, який потрібно проводити систематично, видатки державного бюджету не передбачаються. Саме тому родини, в яких виховуються такі діти, цього року підтримали завдяки коштам міського бюджету. На ці цілі спрямували триста тисяч гривень. Попит на медичні матеріали, котрі використовуються під час щоденного обстеження рівня цукру в крові інсулінозалежних дітей, є більшим.

Для того, щоб наступного року продовжити забезпечувати інсулінозалежних дітей матеріалами для обстеження рівня цукру в кровіта мати можливість запланувати видатки в достатньому обсязі, міський голова Віталій Малецький доручив головному медику Кременчука перед формування міського бюджету 2019 року провести всіпотрібні розрахунки.

За попередніми розрахунками, на все це необхідно один мільйон триста тисяч гривень.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

міськийбюджет державнийбюджет кошти інсулін діти цукровийдіабет інсулінозалежнідіти кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
5 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии