Або закривати усі підприємства-забруднювачі, або не тиснути на одне крайнє! Депутати не зупинили КЗТВ

Або закривати усі підприємства-забруднювачі, або не тиснути на одне крайнє! Депутати не зупинили КЗТВ, Эвелина Яблонська

Сьогодні у Кременчуці продовжувалася сесія міської ради. Так за одним з проектів рішень депутатом Головачем пропонувалося тимчасово припинити роботу заводу Технічного вуглецю. Він спирався на те, що підприємство робить викиди у повітря і це небезпечно.

Представник заводу повідомив, що підприємство вчора презентувало установку по утилізації викидів, яку вони встановили і запустили. Він пояснив, що завод є стратегічним о’бєктом і забезпечує технічним вуглецем оборонну сферу.

Так виступив депутат Плескун і заявив, що не можна згідно закону вимагати припинення роботи підприємств. Також він пояснив, що було узгоджено домовленостей з підприємством ТЕЦ про слухання, під час яких представники розкажуть про використання ними мазуту. Адже від його якості залежать отруйність викидів.

Він пояснив, що всі підприємства забруднюють підприємства.

-Усе літо люди рятувалися на дачах. Але треба вирішувати питання а не так жити. Підприємства наразі йдуть на зустріч у роботі над подоланням проблеми.

КЗТВ найпершим вживає заходи по подоланню викидів. До того, якщо закрити підприємство, люди залишаться без роботи.

Депутат Оксана Піддубна пояснила, що мешканці міста вимагають не тиснути на одне підприємство, а зайнятися рівномірно усіма підприємствами. Вона зачитала переписку робочої групи, яку було створено мешканцями міста. Кременчужани не тільки з молодіжного, але й з центру у різний час скаржилися на сморід. Так одні казали, що смердить асфальтний, а інші – що ТЕЦ.

Депутат Бокован сказав, що КЗТВ смердить.

Інші депутати почали вигукувати:

-Або всіх закриваємо, або нікого.

Депутат Таценюк заявив, що він колись боровся з заводом Ампер і вони таки домоглися змін у виробництві. Так і КЗТВ вони не бажають закривати, але хотять змусити підприємство вживати заходів.

Депутати проголосували проти закриття КЗТВ.

КЗТВ екологія викиди забруднення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
46 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии