Коли розпочнеться опалювальний сезон у Кременчуці?

Коли розпочнеться опалювальний сезон у Кременчуці?, Харченко Иона

Як прогнозують синоптики, в нашому місті протягом наступного тижня передбачається тепла погода. До того ж, враховуючи те, що плата за опалення досить висока, то початок опалювального сезону в Кременчуці буде дещо змінено.

Міська влада розуміє, що плата за спожиті енергоносії досить висока, а нараховуватиметься вона з дати офіційного початку опалювального періоду. Отож, для містян краще буде, якщо опалювальний сезон розпочнеться, коли температура повітря знизиться до встановлених норм.

А ось у закладах соціальної сфери підключення тепла розпочнуть з 15 жовтня, щоб у садочках, школах і лікарнях не відчувалося дискомфорту.

Отже, згідно з прийнятим сьогодні рішенням офіційний старт опалювальному сезону 2018-2019 років у нашому місті буде дано 15 жовтня. Цього дня до теплоносія почнуть підключати лікувальні, навчальні, дошкільні заклади та житлові будинки, системи опалення яких технологічно підключаються із зазначеними закладами.

Для того, щоб зранку 16 жовтня в школах, дитсадках і лікарнях було тепло, всі відповідальні працівники закладів соціальної сфери працюватимуть на своїх об’єктах.

Як повідомляють у прес-центрі Кременчуцького міськвиконкому, щодо житлових будинків та інших споживачів централізованого опалення, то опалювальний сезон розпочнеться з 22 жовтня.

Начальник департаменту житлово-комунального господарства міста Іван Москалик повідомив, що всі житлові будинки готові прийняти тепло. Тому подати теплоносій в житловий сектор вдасться протягом декількох днів.

Субсидії на тепло нараховуватимуться згідно з рішенням виконавчого комітету з 22 жовтня, а для тих будинків, у які тепло подадуть раніше – з 15 жовтня.

Отож, з понеділка системи опалення таких будинків будуть підключені технологічно з лікувальними, дошкільними та навчальними закладами:

Джерело теплопостачання

Адреса житлових будинків

котельня кварталу 620 по вул. Івана Приходька,101-А

вул. Івана Приходька, №№ 91, 95, 103, 105, 107, 111, 104,  97, 99, 109;

вул. Олександріївська, №№ 2, 5.

котельня  по вул. Чкалова, 21

вул. Чкалова, №№ 184, 186, 188, 190.

котельня  по вул. Юрія Кондратюка,7-Б

вул. Юрія Кондратюка, №№ 2, 4, 6, 8, 10, 14, 18, 16, 22, 24, 26, 28.

опалювальнийзеон,садочки школи лікарні житловібудинки початок рішення субсидії тепло кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
391 просмотр в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии