Їх повстання придушили на корню: надивившись на кременчуцьких, полтавські маршрутники вимагали за проїзд 5 грн

Їх повстання придушили на корню: надивившись на кременчуцьких, полтавські маршрутники вимагали за проїзд 5 грн , Эвелина Яблонська

Нормально так у Полтаві, секретар міськради Олександр Шамота виконує обов’язки міського голови.

Сьогодні, 16 жовтня, полтавські маршрутники хотіли влаштувати бойкот владі. Казали, що вартість проїзду – 4 гривні занадто низька. Та і зрозуміло – вони мабуть надивилися на кременчуцьких горе-перевізників, які 11 жовтня на сесії міської ради здавалось взагалі не контролювали свою жадібність. Кременчуцькі просили підвищити проїзд до 9-12 грн, а краще взагалі, до 14. Більше того, міський голова Віталій Малецький підтвердив, що такі листи надійшли в мерію від різних перевізників. Тож на залякування представників перевізників, що вони всі уїдуть за кордон, наш міський голова відповів: 9-12 грн – ні, а ось до 6 грн розглянемо. І це при тому, що проїзд у нас вже по 5 гривень з минулого року і активісти та депутати оскаржують ціну в суді.

А як же вчинив виконуючий обов’язків мера Шамота? Навіть не дав шансу на торги. Придушив повстання на корню, а кому, щось не подобається, рекомендував їхати у інші міста на заробітки.

Можливо це через те, що попереднього міського голову Олександра Мамая депутати скинули проти його волі, законним шляхом. Але, пан Шамота, мабуть розуміє що не тільки гроші бізнесу та свої власні треба рахувати, але й економити гроші мешканців міста. Які наразі не дуже шикують при нинішньому рівні життя.

Більше того, влада слова на вітер не кинула, а повідомили про розірвання договорів з 20 перевізниками. У Полтаві всього 64 маршрути.

А пан Шамота так і сказав, що зараз діє законна ціна – 4 гривні. Якщо це не подобається, є інші міста, де вища вартість. Є скарги на відмову у перевезенні пільговиків за яких йде відшкодування та порушення графіків курсування.

Рада зможе тимчасово укласти договори з іншими перевізниками до проведення конкурсу.

Нажаль, здається, ніби у Кременчуці мешканцям відповідають: не подобається, їдь жити до інших міст, наприклад до Полтави.

Це сумно, але наразі такі не популярні рішення приймає влада у Кременчуці.

Нагадаємо, що не зважаючи на чисельні дебати, вмовляння мешканцями міста Кременчука, влада дуже легко прийняла рішення про підвищення вартості проїзду. Але у той самий час, мешканці вважають, що обгрунтування проводилось з порушеннями ы пыдвищення - протизаконне.

Тож, подивимось, як легко кременчужанам підвищать знову ціну на проїзд.

проїзд підвищення вартість маршрутки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
589 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии