Кременчуцькі навчальні заклади візьмуть участь у національній програмі «Healthy Schools»

Кременчуцькі навчальні заклади візьмуть участь у національній програмі «Healthy Schools», Харченко Иона

Три навчальних заклади Кременчука, а саме НВК №2, 4 та 24, візьмуть участь у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

Організатор цього заходу: Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми Mondelēz International Foundation за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Інституту модернізації змісту освіти та Національного олімпійського комітету.

Мета програми – популяризація здорового способу життя, раціонального харчування серед учнів та концепції «здорового дизайну» рекреацій та приміщень, де перебувають і харчуються діти.

Отож, упродовж цього навчального року плануються різноманітні активності, присвячені спорту, харчуванню та дизайну: зустрічі з відомими спортсменами, дизайнерами, архітекторами й експертами проекту.

До того ж, організатори планують залучити якомога більше людей до програми: вчителів, школярів, зірок, волонтерів, амбасадорів – задля набуття рухом за здоровий спосіб життя серед учнів національного масштабу.

Найактивніші заклади освіти отримають гранти на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій на загальну суму десять тисяч доларів.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

навчальнізаклади програма healthyschools школярі мета організатор гранти кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
50 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии