Соцзахист дав роз'яснення про порядок нарахування пільг на деякі комунальні послуги мешканцям ОСББ та ЖБК

Соцзахист дав роз'яснення про порядок нарахування пільг на деякі комунальні послуги мешканцям ОСББ та ЖБК, Эвелина Яблонська

Управілння соцзахисту Крюківського району дало роз’яснення щодо нарахування пільг для пільговиків.

Для мешканців будинків з ОСББ та ЖБК, розмір пільги за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та управління багатоквартирним будинком розраховують управління соціального захисту населення. 

Управління соцзахисту населення щомісяця, до 10 числа, розраховують розмір пільги за попередній місяць виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право.

ОСББ та ЖБК надаються списки одержувачів пільг та житлових субсидій в яких зазначено суми фактично профінансованих пільг та субсидій.
ОСББ та ЖБК повинні зараховувати зазначені кошти в рахунок сплати громадянином відповідних платежів та зменшувати йому нарахування в наступних періодах.
На сьогоднішній день управління соціального захисту Автозаводського та Крюківського районів проводять розрахунок пільг за надані послуги як з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, так і послуги з управління багатоквартирним будинком 1978 пільговикам, які мешкають в 186 об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативах міста Кременчука. 
Відшкодування пільг і житлових субсидій на поточні рахунки ОСББ та ЖБК здійснюються у першочерговому порядку.

ОСББ ЖБК пільги нарахування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
52 просмотра в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии