Компанія «Місто для людей Кременчук» готова до опалювального сезону (фото)

Компанія «Місто для людей Кременчук» готова до опалювального сезону, Харченко Иона

Компанія «Місто для людей Кременчук» дотримується того, що підготовкою до нового опалювального сезону необхідно займатися заздалегідь і ґрунтовно.  Тому працівники цієї компанії почали готуватися до нового осінньо-зимового періоду 2018-2019 років, як тільки-но закінчився минулий опалювальний сезон.

Стан теплових вузлів – один з головних етапів підготовки до опалювального періоду. Особливо там, де вже виникали проблемні ситуації на початку і під час опалювального сезону. 

Як повідомляють в управляючій компанії «Місто для людей Кременчук», на сьогодні компанія здійснила ряд комплексних заходів підготовки теплових вузлів та трубопроводів до нового опалювального сезону. До того ж, застарілі від часу комунікації замінили на нові.

Заміна запірної арматури є однією з затратних робіт по ремонту теплових вузлів. Наразі замінено близько 3028 метрів трубопроводів холодного та гарячого водопостачання, опалення та інженерних мереж каналізації. Окрім того, замінено і близько 12 кульових кранів та 627 вентелів.

Місто для людей Кременчук

Спеціалісти компанії також провели гідравлічні випробування елеваторних вузлів, промили системи центрального опалення, опресували вузол, ізолювали теплові мережи, зробили освітлення, прибрали приміщення елеваторних вузлів, а також пофарбували їх.  

Як говорить директор «Місто для людей Кременчук » Сергій Зінченко, компанія буде намагатися, щоб цей опалювальний сезон пройшов для кременчужан без будь-яких надзвичайних ситуацій. Адже вони турбуються за комфорт, спокій і безпеку кожного їхнього клієнта.

Головне завдання компанії «Місто для людей Кременчук» - швидке та якісне реагування на будь-які сигнали від мешканців та забезпечення європейської якості обслуговування для кожного клієнта.

Місто для людей Кременчук

містодлялюдей кременчук опалювальнийсезон підготовка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
52 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии