• Головна
  • Хто несе відповідальність за відсутність місць для збереження речей у дитячих поліклініках?
11:53, 19 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Хто несе відповідальність за відсутність місць для збереження речей у дитячих поліклініках?

Хто несе відповідальність за відсутність місць для збереження речей у дитячих поліклініках?

У Кременчуці мешканець міста Артем Марченко, як кажуть у минулому працівник дитячої лікарні, в останній час переймається проблемами міста. Так він розпочав з головного – з дитячих поліклінік та лікарень.

Вже писали про туалети в поганому стані, далі були нарікання на небезпечний пандус. І от сьогодні вже зайшлося про зберігання дитячих візків у поліклініках.

Що тут варто сказати, так це те, що пан Марченко піднімає важливе питання. Адже за інформацією поліції, щомісяця по кілька візочків зникають у батьків і часто саме під час відвідування медичного закладу.

І в усі часи крали візки… І в усі часи належного зберігання візків не було.

І у своєму посту на сторінках соцмережі ФБ Марченко обурюється тим, що працівники медзакладу повісили напис, що відповідальності не несуть. А на його думку – це протизаконно. 

Так наразі МОЗ забезпечує лікарів та медикаменти в медзакладах. Натомість господарські витрати лягають на місто.

Тож у дитячих поліклініках дійсно повинні бути місця для візочків, а в кожний заклад треба виділити комірника, який би приймав речі на збереження та ніс би відповідальність за них.

Ну а поки що сказати, що лікарі понесуть відповідальність за відсутність якісного зберігання, - передчасно. Адже за законом, при передачі на зберіганняречей, має бути складено акт, або мають бути докази передачі певного переліку цінностей зберігачу.Має бути задокументовано й надання послуги зберігання речей закладом – безкоштовно чи ні. У разі ж якщо медзаклад не надає послугу зберігання і не має у штаті відповідного працівника, претензії можуть бути лиш до місцевої влади.

Адже як відомо, для охорони порядку сесії міської ради виділяється тьма тьмуща охоронців, серед яких – муніципальні. Про те, що у місті по кілька мільйонів на квіточки пускають, та на концерти, годі й казати. При всьому цьому у дитячій лікарні до недавна у хірургії бігали таргани, були паламані кроваті, стіни та умивальники були зруйновані. А питання охорони дитячого майна – досі не закрито. Тож дійсно спитати про це треба, але у керівництва міста, які не виділяють кошти на важливі речі.

А звідси, за постом у соцмережі мало б бути звернення до міського голови про комплексне обстеження насамперед дитячих поліклінік, виявлення та висвітлення нагальних потреб та облаштування їх. Адже створення комісії могло би вирішити питання швидко. А відтак після прорахунку вартості закриття "дір", можна б було володіти проблемою і вирішувати їх шляхом прийнятя відповідних рішень та виділення коштів.

Адже у поліклініках та лікарнях - ціла низка порушень... Зато комунальники вже тричі на одному й тому місці квіти міняють протягом одного тільки літа.

Може трошки б перекинули б статті витрат на більш важливі питання? 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#візки #коляски #лікарня #діти
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...