Нові дизельні поїзда "Крюківський вагонний завод" зробить по-новому для "Укрзалізниці"

Нові дизельні поїзда "Крюківський вагонний завод" зробить по-новому для "Укрзалізниці", Эвелина Яблонська

При будівництві будуть врахованні мрії пасажирів та залізничників.

Так представники ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» відвідали з робочим візитом філію Укрзалізниці. Там і поспілкувалися і обмінялися думками та пропозиціями щодо вдосконалення характеристик нових дизель-поїздів.

Виконавчий директор регіональної філії «Львівська залізниця» Володимир Крот зазначив, що треба врахувати пропозиції пасажирів, що накопичилися із практики експлуатації на Львівській залізниці дизель-поїзда ДПКр-1, який курсує в регіональному сполученні Львів – Чернівці – Львів.

Так ДПКр-3, буде мати два тягові двигуни, розміщені у першому та третьому вагонах, але сукупно вони не поступатимуться потужністю трьом агрегатам, що встановлені у кожному з трьох вагонів ДПКр-1. Буде забезпечено резервною системою опалення та розетками для під’єднання до стаціонарних джерел електрообігріву поїзда в пунктах оберту.

Модернізують систему кондиціювання, санвузол, місця для перевезення багажу, а також сидіння. Облаштують й місця для осіб з обмеженими можливостями.

Нагадаємо, що у цьому році було вирішено, що ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» побудує 6 пасажирських дизель-поїздів для регіональних перевезень ПАТ «Укрзалізниця» у Львівській області.

поїзд потяг укрзалізниця нові
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
93 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии