• Главная
  • Уряд України підвищив ціну на газ
10:46, 1 ноября 2018 г.
Надежный источник

Уряд України підвищив ціну на газ

Уряд України підвищив ціну на газ

 Кабінет Міністрів України підвищив ціни на газ. Чим фактично загнав людей у бідність, адже днями усі товари подорожчають, - очікують українці.

Уряд України підвищив ціну на газ, фото-1

Ще ніколи, мабуть, Кабмін так не виправдовувався. Адже стільки статей на офіційному сайті присвячені роз’ясненням і виправдовуванням, що смішно крізь сльози. Ціни на все і так дорогі. А з підвищенням вартості газу зросте і вартість товарів, послуг, харчів.

Так Гройсман пояснює, що це виконання зобов’язання перед міжнародними партнерами. Він називає це відповідальним рішенням, і каже, що дбає про захист українців шляхом надання адресної допомоги.

За рішенням Уряду з 1 листопада поточного року ціна газу для населення складатиме 8550 грн за тисячу кубометрів.

При цьому Гройсман каже, що це компромісне рішення, натякаючи, що вартість могла бути вищою.

«Зобов’язання підвищувати ціну і вирівнювати її для всіх споживачів (промисловості та населення) Україна взяла на себе ще в 2008 році. З тих пір цей пункт міститься в усіх Меморандумах програм співпраці з МВФ. Одночасно під це зобов’язання, були взяті багатомільярдні кредити, які збільшили загальний обсяг державного боргу на майже 50 млрд дол. І наразі настає період виплати значної частини цього боргу.

 «І хочу наголосити, що ми розпочинали перемовини з того, аби підвищити ціни на 60%. Шляхом перемовин ми це знизили. Ціни з 1 листопада зростуть лише на 23,5%, - сказав Володимир Гройсман. – Ми також повністю забезпечимо родини тих, хто потребуватиме підтримки», повідомляє прем’єр-міністр, залякуючи населення.» - йдеться на сайті.

А далі на сайті Кабміну просто не дуже розумні виправдовування і тут варто лишити цитату:

«Багато хто пам’ятає той час, коли Україна переживала кризові 90-ті. Стрімка інфляція, затримки з виплатою заробітної плати, високий рівень безробіття, потім перше різке знецінення української гривні – долар тоді зріс з 3-х до 5-ти гривень.

У 2018 році Україна знову могла б повернутися  в 90-ті. У 2006-2013 роках були взяті мільярдні доларові кредити, які не були тодішньою владою спрямовані на розвиток економіки, а були розтринькані і витрачені на «проїдання». За цей час борг України був нарощений більш ніж на 50 млрд доларів. Це річний бюджет України!

Безвідповідальність тодішніх чиновників зробила сьогодні заручниками простих українців. А тепер настав час повертати ці борги - у  наступні п’ять років держава Україна має віддати більше 30 мільярдів доларів.»

Далі пояснюється, що, якби не Гройсман і нинішній Уряд, то зросли би платіжки аж на 60 %. А так усім круто повезло.

Далі кажуть, що потерпіти треба всього 5 років, а потім Уряд всім видасть «теплі кредити», а потім запрацює монетизація субсидій. З рештою, нинішній Уряд називає себе нормальними, а ненормальними були попередники і попередники попередників.

«За безвідповідальність наших політиків у минулому доводиться платити сьогодні. І тому зараз час приймати відповідальні рішення, які дозволять Україні розвиватися і врешті-решт стати сильною і успішною країною – такою, якою вона заслужено має бути.» - підсумовує Уряд.

Нагадаємо, в Україні боржники можуть залишитися без житла.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#підвищення #тарифи #газ #ціна #23,5%
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...