Громадські організації закликають мешканців прийти на слухання і відмовити ТЕЦ робити викиди у повітря

Громадські організації закликають мешканців прийти на слухання і відмовити ТЕЦ робити викиди у повітря , Эвелина Яблонська

ГО «Охорона природи міста Кременчука» закликає усіх не байдужих прийти завтра на відкриті слухання з приводу викидів, які робить ТЕЦ. Як раніше ми повідомляли, 24 жовтня ТЕЦ організовує слухання.

ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ», повинно відокремитись від ПАТ «Полтаваобленерго», щоб не лишатися монополістом. Тому той дозвіл на роботу на мазуті, що був втрачає чинність і підприємство повинно знову отримати дозвіл.

"О 10 годині в приміщенні Палацу культури, спорту і дозвілля "Нафтохімік" за адресою, пр. Лесі Українки, 33, м. Кременчук, відбудуться обговорення та громадські слухання з питання отримання ТОВ "КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ" дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Реєстрація з 9 год. 


Нагадуємо, що результати громадських слухань та подані пропозиції (зауваження) оформляються протоколом. Пропозиції (зауваження), що надійшли під час громадських слухань підлягають обов'язковому розгляду органом, який приймає рішення. 
Запрошуємо всіх небайдужих кременчужан, що потерпають від смороду, неприємних запахів, можливості нормального проживання, прийняти активну участь в обговоренні. Ваша думка та голос будуть важливими - захистіть себе та свою родину." - закликають активісти громадян прийти та не мовчати.

тец викиди труба дозвіл
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
24 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии