”Завдання відповідальної держави - якісна реабілітація українських воїнів", - народний депутат Роман Семенуха

”Завдання відповідальної держави - якісна реабілітація українських воїнів", - народний депутат Роман Семенуха, Эвелина Яблонська

Таку думку висловив народний депутат під час візиту до Кременчуцького обласного госпіталю для ветеранів війни.

До Кременчука завітав народний депутат від фракції Об'єднання“САМОПОМІЧ” Роман Семенуха. Зокрема депутат зустрівся з керівником, колективом та пацієнтами Кременчуцького обласного госпіталю для інвалідів війни.

” В нашому госпіталі надають реабілітаційну допомогу учасникам АТО, а також паліативну допомогу. Розрахований заклад на 120 місць: 40 - реабілітація, 40 - паліативне відділення, 40 – кардіологія. До всього, ми займаємося перерозподілом гуманітарної допомоги, централізовано приймаємо і направляємо у медичні установи та на потреби людям з інвалідністю. ” - розповів головний лікар закладу Микола Литвиненко.

На базі госпіталю проводиться і реабілітація тих, хто повернувся з АТО . Бійці відвідують сауну і аромотерапію, проводяться різні майстер-класи. У Кременчуці майже 5000 осіб – учасники бойових дій. І 2344 атовці вже пройшли курс реабілітації.

За словами народного депутата Романа Семенухи, така реабілітація є кричуще необхідною. Без неї - бійці, що пройшли війну, залишаються сам на сам зі своїми страхами.

Як наслідок, наголосив керівник госпіталю, деякі з них втрачають бажання до життя. І, на жаль, у Кременчуці є випадки самогубств серед демобілізованих бійців, що не пройшли реабілітацію. Важливим питанням також є надання необхідної медичної допомоги інвалідам війни, як похилого віку так і бійцям сучасної війни, у домашніх умовах.

"Наш заклад в якості гуманітарної допомоги отримав у подарунок автомобіль швидкої, - сказав Микола Литвиненко. - Через проблеми з розмитненням «Євро-4» ми не можемо поставити його на облік, а отже, надавати допомогу людям".

"Така ситуація - неприпустима, - підсумував Роман Семенуха. - Держава має максимально сприяти, або хоча б не заважати у тому, аби якісна медична допомога (реабілітаційна та паліативна) надавалась всім, хто її потребує. А тому як народний депутат, докладу усіх можливих зусиль, аби ця проблема була вирішена. Люди не мають страждати через бюрократичні перепони".

”Завдання відповідальної держави - якісна реабілітація українських воїнів", - народний депутат Роман Семенуха, фото-1
”Завдання відповідальної держави - якісна реабілітація українських воїнів", - народний депутат Роман Семенуха, фото-2
”Завдання відповідальної держави - якісна реабілітація українських воїнів", - народний депутат Роман Семенуха, фото-3
РоманСеменуха Кременчуцькийгоспіталь політика медицина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
29 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии