Пенсійний фонд України розробив кабінет для роботодавців

Пенсійний фонд України розробив кабінет для роботодавців, Харченко Иона

Пенсійний фонд України розширює можливості веб-порталу електронних послуг. Отож, на порталі запрацював кабінет страхувальника (роботодавця).

Тут працедавець отримає інформацію про забезпечення соціальних прав його працівників, правильність подання звітності тощо. Роботодавець може увійти до кабінету за допомогою електронного цифрового підпису.

У кабінеті можна переглянути інформацію про сплату єдиного соціального внеску. Зокрема, заборгованість підприємства з цього виду платежу до Фонду.

У кабінеті, якщо права працівників порушенні, відобразиться інформація, скільки застрахованих осіб з вини роботодавця не отримали зарахування певного періоду до страхового стажу.

До того ж, у кабінеті містяться відомості про звітність по сплаті єдиного соціального внеску. Роботодавець може бачити зауваження до його звітів та рекомендації усунення неточностей.

Окрім того, роботодавець у своєму кабінеті може отримати інформацію для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні). Отож, відтепер процедура отримання потрібних відомостей стає легшою.

Нагадаємо, українці можуть через веб-портал електронних послуг отримати довідку з QR-кодом, а ще довідку про свій страховий стаж та зарплату.

пенсійнийфондукраїни кабінет роботодавець кабінетроботодавця вебпортал електронніпослуги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(3 оценки)
Высокие оценки пользователей за Стиль изложения
143 просмотра в феврале
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии