"Укроборонпром" став годівницею для 2-3 сімей", - народний депутат Роман Семенуха

"Укроборонпром" став годівницею для 2-3 сімей", - народний депутат Роман Семенуха , Эвелина Яблонська

Таку заяву зробив нардеп від "Самопомочі", відвідавши із робочим візитом кременчуцьке підприємство НВФ "Техвагонмаш"

"Техвагонмаш" сьогодні - це підприємство, що займається як проектуванням так і будівництвом заводів, вагонобудуванням і вже тепер машинобудуванням.

"Наразі у нас працюють понад 380 людей, серед яких 44 конструктори. Працюють спеціалісти на найсучаснішому програмному забезпеченні", - розповів директор підприємства Артур Моторін. За його словами, співпрацює фірма з іншими державами, наприклад, з Ізраїлем Білоруссю.

Утім, масштабні проекти, наприклад, для Укроборонпрому, які підприємство, готове реалізувати, українській державі, на жаль, виявилися нецікавими. Йдеться, зокрема, про проекти заводів для ремонту сухопутної військової та морської техніки, які розробили на Техвагонмаші, та від яких в державному концерні відмовилися.

"Одна з можливих причин відмови - це ймовірність, що у цій структурі-монстрі, певно, дехто не побачив бізнесу для себе особисто, - вважає нардеп Роман Семенуха. - На цю проблему вказують всі підприємці, що співпрацюють чи мають можливості до співпраці з оборонною галуззю. Укроборонпром – це закрита інстанція, яка навіть не підпорядковується нікому. Це як чорна діра. Якщо йдеться про масштабні проекти, то це все вирішують дві-три людини".

За словами депутата, підприємства, що створюють такі високоінтелектуальні проекти, мають бути підтримані державою.

" На 5 році війни вони не тільки принесли б пряму користь воюючій державі, але й створили б додаткові робочі місця, в тому числі для мешканців Кременчука. При цьому це стало би поштовхом для розбудови додаткових галузей економіки. Проте, на жаль, Укроборонпром став годівницею для 2-3 сімей", - сказав Роман Семенуха.

"Коли держава має власні потреби, саме вона має бути одним з найперших замовників унікальних проектів, - наголосив політик.

"Укроборонпром" став годівницею для 2-3 сімей", - народний депутат Роман Семенуха , фото-1
"Укроборонпром" став годівницею для 2-3 сімей", - народний депутат Роман Семенуха , фото-2
"Укроборонпром" став годівницею для 2-3 сімей", - народний депутат Роман Семенуха , фото-3
РоманСеменуха нардеп візит Кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
103 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии