Тарифи знову ростуть, але Малецький вимагає від НКРЕКП спростувати заяву про завищення "комуналки" у Кременчуці

Тарифи знову ростуть, але Малецький вимагає від НКРЕКП спростувати заяву про завищення "комуналки" у Кременчуці, Эвелина Яблонська

Сьогодні під час засідання виконкому у мерії депутат Оксана Піддубна та мер Віталій Малецький вступили у діалог. Обговорювали питання чергового підвищення тарифів на тепло КП "Теплоенерго".

Виконком підвищення тарифів погоджує, але пані Піддубна зауважила, що НКРЕКП повідомила про те, що у Кременчуці тарифи і так занадто високі.

-Кременчук підвищив тарифи необгрунтовано, причому ви ще й до подорожчання газу знову підвищуєте тарифи, - наголосила Піддубна. Я наполягала на проведенні незалежного аудиту, однак ви заперечували, мовляв це дорого. Тим не менше систематично тарифи підвищуються. Чи не маєте ви бажання таки провести аудит? Адже Теплоенерго постійно виділяють додаткові мільйони гривень з міського бюджету і воно всерівно лишається збитковим.

Віталій Малецький заявив, що вважає це «фейсбучне звернення» голови національної комісії необгрунтованним. І закликав Оксану Піддубну як депутата зробити запит. За його словами відхилень, які вони називають немає. А варто пояснити, що Національна комісія вважає, що тарифи на тепло в Кременчуці завищені на 27,4 відсотки.

-Вони у минулому році проводили комісію, то знайшли похибку у 2 копійки. І перевіряв антимонопольний комітет і наші економічні комісії. Ми готові до того, щоб вони приїхали, перевірили обгрунтували, або спростували своє твердження.

Віталій Малецький дав доручення директору УЖКГ Івану Москалику звернутися до НКРЕКП з проханням дати роз’яснення щодо опублікованої інформації.

тепло тарифи комісія НКРЕКП
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
170 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии