Кременчуцький борець здобув нагороду світового рівня

Кременчуцький борець здобув нагороду світового рівня, Харченко Иона

Із 25 по 28 жовтня в Угорщині пройшов Чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед чоловіків. Вихованець спортивної школи «Авангард», майстер спорту України міжнародного класу  з боротьби греко-римської Ленур Теміров взяв участь у цих змаганнях у складі національної збірної команди України.

Наш спортсмен посів третє місце у ваговій категорії до 63 кілограмів. До того ж, Ленур Теміров виконав спортивне звання «Заслужений майстер спорту України».       

Спортсмена до змагань готував старший тренер-викладач відділення боротьби греко-римської комунального закладу фізичної культури і спорту «Кременчуцька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» Анатолій Коханевич. 

Як повідомляють у прес-центрі Кременчуцького міськвиконкому, міський голова Віталій Малецький зустрівся з кременчуцьким спортсменом, майстром спорту України міжнародного класу з боротьби греко-римської, бронзовим призером Чемпіонату світу серед чоловіків Ленуром Теміровим.

Участь у зустрічі також взяли депутат Полтавської обласної ради, виконуючий обов’язки Президента федерації боротьби греко-римської України, Заслужений тренер України Олег Сазонов і старший тренер-викладач відділення боротьби греко-римської комунального закладу фізичної культури і спорту «Кременчуцька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» Анатолій Коханевич. 

Останнім часом вихованці спортивної школи демонструють високі результати на змаганнях найвищих рівнів. Кременчук продовжить допомагати молодим спортсменам в організації гідних умов для тренувань і фінансово їх стимулювати. Адже ця справа корисна для талановитих спортсменів і всієї громади міста.

Як відмітив Олег Сазонов, бронзова медаль, здобута на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби, – перша медаль такого високого рівня на Полтавщині за дев’яносто два роки.

чемпіонат грекоримськаборотьба спорт спортивнашкола вихованець змагання спортсмен третємісце бронзовамедаль кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(3 оценки)
Высокие оценки пользователей за Стиль изложения
90 просмотров в марте
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии