
12:07, 6 листопада 2018 р.
Надійне джерело
У Кременчуцького навчально-виховного комплексу №19 відремонтували головний вхід (фото)

Як повідомляє прес-центр Кременчуцького міськвиконкому, в закладах освіти міста за кошти міського бюджету проводяться ремонти.
З міського бюджету на ремонт центрального входу до Кременчуцького навчально-виховного комплексу №19 спрямували більше півмільйона гривень.
Отож, тут капітально відремонтували ганок та сходи, а ще облаштували пандус для вільного доступу до навчального закладу людейз обмеженими фізичними можливостями. Окрім того, на території навчального закладу уклали нову тротуарну плитку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
12:19, 19 червня
08:45, 9 червня
12:19, 19 червня