• Главная
  • Як і прогнозували реалісти - все добре! Перевірка харчоблоку у лікарні Придніпровській завершилася
14:59, 7 ноября 2018 г.
Надежный источник

Як і прогнозували реалісти - все добре! Перевірка харчоблоку у лікарні Придніпровській завершилася

Як і прогнозували реалісти - все добре! Перевірка харчоблоку у лікарні Придніпровській завершилася

У Кременчуці пройшла перевірка харчування у лікарні Правобережній.

Як прогнозували кременчужани, довіри їй не може бути. Люди робили ставки заздалегідь на те, що «все буде добре».

Депутат Тетяна Сідерка, яка зазвичай є головним «ревізором» по школах, садочках та лікарнях була усунута від участі від перевірки. Як писали ми раніше, Сідерка наполягала на тому, що перевірка має відбуватися без попередження. Адже при завчасному попередженні у закладах все показово зроблять як надо.

Люди, які спостерігали за комісією онлайн писали:

« Дивлюся перевірку харчоблоку "Правобережної" і розумію , що перевіяючих треба перевірити самих:))) Дядько з пакетом і сумкою з якими шастав по вулиці. У оператора непокрита камера. Головний лікар , Середа і з пакетиком - взагалі і в кухню і на робоче місце з халатом. Ну сам харчоблок СТРАШНИЙ. О .. прийшла ще одна тьотя з волоссям:))) Туди треба Тимченка... На фото японська їжа в лікарні.»

У підсумку отримали наступне. Комісія під головуванням віце-мера Ольги Усанової з представниками відповідних органів, головою управління охорони здоров’я Максимом Середою та головним лікаремпройшлися по всім закуткам лікарні, пов’язаним з харчуванням. Як повідомив головний лікар на одну людину йде 33 гривні на добу. Подивилися харчоблок, столові, попитали пацієнтів їх думку. 

Так один пацієнт сказав:

-Жить можна.

Інші опитані, серед яких дві жінки і ще два чоловіки дуже хвалили їжу та ні на що не скаржилися. Казали, що все смачне і свіже. Навіть котлети їм дають і сирники. А як хочуть смаколиків, або більше овочей свіжих – з дому приносять.

При огляді харчоблоку виявилося, що він у дуже занедбаному стані, але в ньому підтримувалася чистота.

Після обходу комісія розташувалася у кабінеті головного лікаря.

Спеціалісти почерзі підсумовували:

Вони підкреслили, що заявки надходять своєчасно, всюди є меню на день. Про дотримання умов договору постачальником, пояснили, що меню частково не відповідає тендерним домовленостям. Але на фірмі «Пантен.юа» пояснюють що поки немає технічної можливості. Тож задекларований омлет та запіканку замінюють сирниками та яйцями.

Усі працівники з санітарними книжками. Сертифікати є на всі продукти, які входять до складу страв. Декларації і накладні відповідають. Наявність технологічних карток: вони є але треба допрацювати. Потрібно зробити перспективне меню, розписати калорії, білки. Потрібні спеціальні щипці для накладання хлібу та котлет, салатів.

Так представники комісії заявили, що раніше місцевий депутат Терещенко казав про недосип ваги порції у тарілках. Його не виявили при перевірці.

Про санітарні умови повідомили– стан задовільний, але миєчні приміщення потребують капітального ремонту, також всі приміщення потребують ремонту вентиляції.

Журнали готових страв наявні. Страви на думку дегустаторів смачні, як у доброї господині.

Зауважили, що «Пантен.юа» повинне мати меню з печаткою лікарні, але наразі без печатки.

Депутат Олександр Коркішко прокоментував:

-У порівнянні з минулими роками харчування покращилося. Хочеться більше овочів, смаколиків, але ж є певні фінанси. Але нам не соромно перед іншими містами.

Максим Середа повідомив:

-Кременчук з минулих років лідирує по області у вартості харчування та асортименті продуктів.При переході на замовлення послуг у приватного підприємства були невеликі проблеми, але все налаштувалося. Ми сподіваємося, що приміщення будуть облаштовуватися за рахунок інвестора. Майно є комунальне, тому планується вкладати гроші в його облаштування. Адже багато років не робився там капітальний ремонт.

Отже перевірку оголосили успішною. І одразу Ольга Усанова повідомила про перевірку на завтра лікарні Кременчуцької.

Отже, хто ще не сховав недоліки, мають час для цього.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#лікарня #харчі #помиї #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...