• Главная
  • Кременчуцькі прес-офіцерші і працівники виховної колонії відгукнулися на потребу поповнити запас крові (фото та відео)
14:23, 9 ноября 2018 г.
Надежный источник

Кременчуцькі прес-офіцерші і працівники виховної колонії відгукнулися на потребу поповнити запас крові (фото та відео)

Кременчуцькі прес-офіцерші і працівники виховної колонії відгукнулися на потребу поповнити запас крові (фото та відео)

Нещодавно кременчуцькі прес-офіцерші Анна Васенко, Марина Мартиненко та Ярослава Крамаренко одними з перших відгукнулись на необхідність поповнити запас крові на станції переливання крові.

Перш, ніж отримати дозвіл на донорство, жінки здавали аналіз крові. Адже перед кожною донацією крові медики визначають донору групу крові та гемоглобін.

Після цієї процедури людина проходить у кабінет терапевта, де їй вимірюють тиск і розпитують про самопочуття та дотримання напередодні дієт. Далі донор випиває солодкий чай, а вже потім йде до кабінету забору крові.

Як виявилося, інспектор Державної служби надзвичайних ситуацій Марина Мартиненко перемогла свою ще дитячу фобію. Жінка по життю безстрашна людина, проте чомусь боїться шприців. Попри це вона змогла побороти свій страх.

А ось інспектор Управління Патрульної поліції Ярослава Крамаренко в ролі донора вже в другий раз. Жінка жодних страхів або вагань не мала, бо усвідомлювала наскільки це потрібно та корисно.

Як говорить прес-офіцер поліції Анна Васенко, котра також здає кров не вперше, своїм особистим прикладом вони вирішили закликати кременчужан прийти до станції переливання та здати необхідну кров.

Завдяки специфіці своєї роботи прес-офіцери оперативних служб Кременчука знають наскільки важливо мати запас крові. Адже у будь-яку хвилину саме запас крові може врятувати життя дитини та дорослого.

Отож, кременчуцькі прес-офіцерші своїм прикладом хочуть показати, що донорство це не страшно, та закликати кременчужан долучитися до здачі крові, щоб врятувати життя людей.

прес-офіцери

Про це йдеться у сюжеті Кременчуцьких новин.

Окрім того, сьогодні співробітники Кременчуцької виховної колонії також відкликнулися на прохання станції переливання крові.

У всіх співробітників-донорів після здачі крові був піднесений настрій, оскільки всі добре розуміли, що вони допоможуть хворим, а можливо навіть врятують життя. 

Нагадаємо, лікарі закликають кременчужан здати кров.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#пресофіцерші #оперативніслужби #донори #кров #кременчук
12,0
Высокие оценки пользователей за Достоверность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...