• Главная
  • У Кременчуці розпочалася благодійна акція «Святий Миколай – дітям»
14:48, 9 ноября 2018 г.
Надежный источник

У Кременчуці розпочалася благодійна акція «Святий Миколай – дітям»

У Кременчуці розпочалася благодійна акція «Святий Миколай – дітям»

Як повідомляють у прес-центрі Кременчуцького міськвиконкому, з 9 листопада по 24 грудня в нашому місті проходитиме благодійна акція «Святий Миколай – дітям 2018». Вже майже п’ятнадцять років у Кременчуці проводиться ця акція.

Під час цієї акції волонтери збиратимуть іграшки, солодощі та подарунки для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Кожного року в Кременчуці все більше стає благодійників. До акції долучається багато людей, які бажають допомогти дітям-сиротам та дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах. Окрім того, не залишаються осторонь і торговельні мережі, підприємства, установи та організації міста.

Акція «Святий Миколай – дітям» відбудеться у кілька етапів. Спочатку в навчальних закладах міста почнуть працювати «Офіси Святого Миколая», потім проходитимуть «Марафон написання листів» та «Збір подарунків у магазинах торговельної мережі міста». Завершиться акція традиційною передачею зібраних подарунків дітям, які перебуваютьу дитячих будинках, школах-інтернатах, прийомних родинах та родинах, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#благодійнаакція #акція #святиймиколайдітям #волонтери #діти #іграшки #солодощі #подарунки #етапи #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...