• Главная
  • У Кременчуці усі підприємства передадуть дані про військовозобов’язаних до військомату
15:02, 9 ноября 2018 г.
Надежный источник

У Кременчуці усі підприємства передадуть дані про військовозобов’язаних до військомату

У Кременчуці усі підприємства передадуть дані про військовозобов’язаних до військомату

Проект рішення проорганізаціювійськового обліку військовозобов'язаних і призовників

у 2019 році на території міста Кременчука опубліковано у виконкомі.

Так усі підприємства передадуть у військомат дані про придатних нести службу. З ними будуть проводити навчання та вимагатимуть дані проходження медогляду.

З метою покращення стану військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах, організаціях міста Кременчука, виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області

вирішив:

1. Взяти до відома та довести до керівників підприємств і організаційміста Кременчука інформацію Кременчуцького об'єднаного міського військового комісаріату (далі – Кременчуцький ОМВК) про стан військового обліку військовозобов’язаних та призовників на території м. Кременчука.

2. Створити спільну комісію виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області та Кременчуцького ОМВК по проведенню перевірок стану військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах та організаціях міста Кременчука

3. Затвердити План проведення перевірок стану військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах та організаціях міста Кременчука у 2019 році .

4. Затвердити План проведення звірок даних особових карток військовозобов'язаних і призовників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій міста Кременчука з обліковими даними Кременчуцького ОМВК у 2019 році .

5. Затвердити План-графік проведення медичного огляду військовозобов'язаних, які працюють в органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях міста Кременчука, військово-лікарською комісією Кременчуцького ОМВК у 2019 році .

6. Затвердити План-графік проведення занять зі спеціальної підготовки з військово-обліковим персоналом органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, розташованих на території міста Кременчука у 2019 році.

7. Голові спільної комісії проводити перевірки стану військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях міста Кременчука відповідно до плану проведення перевірок стану військового обліку у 2019 році згідно з додатком 2.

8. Військовому комісару Кременчуцького ОМВК за результатами перевірок провести аналіз заходів з методичного забезпечення військового обліку у місті Кременчуці та розглянути необхідність направлення відповідальних осіб з питань ведення військового обліку до Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

9. Керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від підпорядкування і форм власності:

- розглянути питання стану військового обліку у своїх підвідомчих підприємствах і організаціях, вжити заходів щодо усунення типових недоліків і приведення стану військового обліку військовозобов’язаних і призовників до вимог законодавства;

- взяти під особистий контроль відпрацювання перспективних планів щодо організації військового обліку військовозобов'язаних і призовників та бронювання на підприємстві у 2019 році;

- надати до Кременчуцького ОМВК особові картки працівників відповідно до плану проведення звірок даних особових карток військовозобов’язаних і призовників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій міста Кременчука з обліковими даними Кременчуцького ОМВК у 2019 році. Підприємствам, що не зазначені в плані проведення звірок, звірки провести протягом року за погодженням з Кременчуцьким ОМВК;

- забезпечити явку посадових осіб, які відповідають за ведення військового обліку та бронювання, на заняття відповідно до плану-графіку проведення занять зі спеціальної підготовки з військово-обліковим персоналом органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій розташованих на території міста Кременчука;

- здійснювати на вимогу військового комісаріату оповіщення військовозобов'язаних та призовників про їх виклик до Кременчуцького ОМВК і забезпечувати їх своєчасне прибуття за цим викликом.

10. Військовому комісару Кременчуцького об’єднаного міського військового комісаріату:

- організувати ведення персонально-якісного обліку усіх військовозобов’язаних і призовників;

- провести звірки облікових даних військовозобов’язаних та призовників відповідно до плану проведення звірок даних особових картоквійськовозобов’язаних і призовників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій міста Кременчука з обліковими даними Кременчуцького ОМВК у 2019 році згідно з додатком 3;

- провести медичний огляд військовозобов’язаних відповідно до плану-графіку проведення медичного огляду військовозобов’язаних, які працюють в органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях міста Кременчука, військово-лікарською комісією Кременчуцького ОМВК у2019 році;

- провести заняття з відповідальними за ведення військового обліку згідно з планом-графіком проведення занять зі спеціальної підготовки з військово-обліковим персоналом органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, розташованих на території міста Кременчука у 2019 році;

- до 17.12.2019 надати до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області інформацію про стан військового обліку військовозобов’язаних і призовників на території міста Кременчука у 2019 році.

11. Начальникам Автозаводської районної адміністрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та Крюківської районної адміністрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради:

- здійснювати реєстрацію за місцем проживання або перебування чи зняття з реєстрації призовників, військовозобов’язаних та резервістів лише в разі наявності в їхніх військово-облікових документах позначок військових комісаріатів відповідно про зняття з військового обліку або про перебування на військовому обліку за місцем проживання або перебування;

- до 5-го числа кожного місяця надавати до Кременчуцького ОМВК повідомлення про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування призовників та військовозобов’язаних за попередній місяць за формою, встановленою додатком 10 до наказу Міністра внутрішніх справ України від 22.11.2012 № 1077.

12. Головним лікарям 1-ої, 2-ої міських клінічних лікарень, комунального некомерційного медичного підприємства "Лікарня інтенсивного лікування "Кременчуцька", комунального медичного закладу "Лікарня відновного лікування", комунального медичного підприємства "Лікарня Придніпровська" під час проведення призову у триденний строк повідомляти військовий комісаріат про громадян призовного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

13. Головам медико-соціальних експертних комісій в семиденний строк повідомляти Кременчуцький об’єднаний міський військовий комісаріат про призовників і військовозобов'язаних, яких визнано людиною з інвалідністю.

14. Оприлюднити рішення відповідно до вимог законодавства.

15. Контроль за виконанням рішення покласти на військового комісара Кременчуцького об'єднаного міського військового комісаріату Сушка Р.В.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#війна #війська #солдат #воєнкомат
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...