• Главная
  • Активісти анонсують національну акцію громадянської непокори, обмежать рух транспорту по всій Україні
09:57, 12 ноября 2018 г.
Надежный источник

Активісти анонсують національну акцію громадянської непокори, обмежать рух транспорту по всій Україні

Активісти анонсують національну акцію громадянської непокори, обмежать рух транспорту по всій Україні

ГО «АвтоЄвроСила» бойкотували у Києві днями. Вони вимагали зміни закону щодо євро блях. А прийняті закони #8487 та #8488 вони розкритикували.

Активісти зробили офіційну заяву на сторінці у ФБ.

Якщо коротко, то вони розповіли, що в Україні 2 700 000 авто на іноземній реєстрації. Водії обирають автокористування в замін набуття прав власності.

 Вторинний ринок автомобілів в Україні є необґрунтовано дорогим через обмеження з 2006 року на ввіз авто стандартом менше Євро 4. Відсутність можливості придбати дешевше авто нижчого стандарту штучно завищувала вартість старих авто в нашій країні.

Тому цілком природньо, що у виборі між купити Ланос на українській реєстрації десятилітнього віку за 3500-5000 $, в залежності від наїжджених кілометрів відповідно, та між взяти в користування Ауді А 4 на єврономерах чотирнадцятилітнього віку за 1500 – 3000 євро, в залежності від наїжджених кілометрів відповідно, люди обирають Ауді!

Закони 8487 та 8488, які хоч створили механізм купівлі в тому числі старих авто та водночас встановили величезні акцизи через коефіцієнт віку,

Таким чином державі віддається сума, вища за ціну придбання автомобіля.

У законах дали 50 % скидки на акциз, але якщо хтось встигне придбати і розмитнити своє авто в пільговий період 90 днів, то ця скидка – дуже маленька, а якщо не встигне людина, то має платити величезні штрафи.

ГО пропонувала  правку про відміну вікового коефіцієнту, та ще кілька правок, які були відхилені.

Отже активісти пишуть, що вони розуміють, що влада планувала розігнати їх протести силою, налаштувавши перед цим усіх інших українців за незручності.

Активісти заявили про проведення всеукраїнського протесту.

«Ми оголошуємо загально національну акцію громадянської непокори! 15 листопада 2018 року ми обмежимо рух транспорту у всіх регіонах країни, продемонструємо на прикладі кількох пунктів пропуску через кордон з країнами-членами ЄС як виглядатиме кількатисячна черга для оформлення угод купівлі-продажу автотранспорту з метою постановки на українську реєстрацію з тим, аби встигнути потрапити в «акційні» 90 днів, та проведемо багатотисячний мітинг під Адміністрацією Президента України з вимогою накласти вето на прийняті вчора закони 8487 та 8488!"

Активісти пообіцяли інформувати громадян України про місця всіх своїх акцій, аби вони утрималися від руху тими місцями, аби ми не створити їм дискомфорту, бо дуже не хочуть цього, але мусять здійснити загальнонаціональну акцію непокори, бо їх дістало!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#євробляхи #авто #кременчук #київ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...