
09:23, 23 листопада 2018 р.
Надійне джерело
Сьогодні в Кременчуці відбудеться мітинг-реквієм

Як повідомляють у прес-центрі Кременчуцького міськвиконкому, 23 листопада, об 11 годині кременчужани вшанують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Мітинг-реквієм відбудеться на вулиці Бетонній біля знаку «Жертвам голодомору».
Цього дня з 10:30 до 12 години обмежать рух автомобільного транспорту біля Воскресенського кладовища по вулиці Бетонній від вулиці 7-й Хорольський тупик.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня