• Главная
  • Скандальну сміттєву справу "Кліар-Енерджі Кременчук" за позовом німецького інвестора розгляне суд
14:36, 13 ноября 2018 г.
Надежный источник

Скандальну сміттєву справу "Кліар-Енерджі Кременчук" за позовом німецького інвестора розгляне суд

Скандальну сміттєву справу "Кліар-Енерджі Кременчук" за позовом німецького інвестора розгляне суд

Господарський суд Полтавської області буде розбиратися у резонансній для Кременчука справі. А мова тут про скандал, який розгорівся у 2017 році. Тоді на Деївському звалищі у місті Кременчуці планувалося допустити до роботи інвестора Йорга Майснера. Він має підприємство на Україні, яке займається видобутком газу з сміття. Тож пройшовши кілька років на шляху до співпраці з Кременчуцькою владою він вклав багато грошей у налагодження процесу і до того залучив гроші з Європи.

І ось вже лишалися деталі – прийняття рішення на сесії міської ради. Але неабияким сюрпризом було для Майснера, коли йому відмовили, а на Деївці з’явилося сумнозвісне підприємство «Кліар-Енерджі Кременчук».

Так депутати ПіддубнаОксана, Роженко Олександр, Костромінов були не аби як здивовані, коли знайшли це підприємство на полігоні. Як же вони були шоковані тим, що як виявилося, вони голосуванням дали згоду на допуск «Кліар-Енерджі», а як наслідок, автоматично усунули підприємство німецького інвестора. Як з’ясувалося згодом, депутати навіть не знали, що завдяки заміні у формулюванні кількох слів у проекті рішення їм підсунули кота в мішку. Адже вони думали, що голосували за Майснера, а виявилося проти. Цей скандал описували усі ЗМІ. Майснер приходив до виконкому на чисельні розбори. Піддубна довела, що у проекті рішення підмінили слова. Але голова земельної комісії та члени виконкому тількипишалися своєю витівкою.

Натомість Піддубна підрахувала, що через таку аферу, кременчуцький бюджет втрачає щорічно дуже великі гроші. Адже Майснер пропонував більший прибуток для міста.

Так Оксана Піддубна намагалася домогтися справедливості у суді, але їй відмовили, як неналежному позивачу.

І ось тепер ТзОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Альтернативні енергосистеми та технології захисту навколишнього природного середовища" з Вінниці, яке є власністю Майснера позивається до:

ТОВ "Кременчуцьке підприємство з санації полігону", КАТП 1628, ТОВ "Кліар Енерджі-Кременчук" та Кременчуцької міської ради Полтавської області, одночасно.

про   визнання недійсною додаткової угоди №2 від 20.10.2017 року до договору про встановлення земельного сервітуту від 06.10.2011 року в редакції від 27.05.2013 року, яка була укладена між Кременчуцькою міською радою Полтавської області, Кременчуцьким комунальним автотранспортним підприємством 1628, Товариством з обмеженою відповідальністю "Кліар Енерджі-Кременчук" та Товариством з обмеженою відповідальністю "Кременчуцьке підприємство з санації полігону"Тож суд ухвалив прийняти позовну заяву до розгляду і відкрити провадження у справі.

Підготовче засідання у справі призначене на 04.12.2018 року на 10 год. 00 хв. у Полтаві.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#клиар #кременчук #смітник #суд
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...