
09:24, 14 листопада 2018 р.
Надійне джерело
У Кременчуці до реанімаційного відділення госпіталізували однорічного хлопчика

Вчора о 22:45 до реанімаційного відділення дитячої міської лікарні госпіталізували однорічного хлопчика, який вилив на себе гарячий чай.
Лікарі поставили потерпілому діагноз – опіковий шок, опікова хвороба, термічні опіки десяти відсотків поверхні тіла: лівої руки, обличчя, бокової поверхні тулуба.
Наразі дитини перебуває у тяжкому стані.
Про це повідомляє Служба допомоги мера кременчужанам.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
10:07, 18 червня
1
17:59, 14 червня
44
08:45, 9 червня
13:38, 17 червня
11
16:03, 20 червня