• Главная
  • Проблеми з гризунами в багатоквартирних будинках та їхнє вирішення
15:19, 15 ноября 2018 г.
Надежный источник

Проблеми з гризунами в багатоквартирних будинках та їхнє вирішення

Проблеми з гризунами в багатоквартирних будинках та їхнє вирішення

В наш час проблема зі шкідниками дуже актуальна, особливо в багатоквартирних будинках. На перший погляд багато хто не зважає на цю проблему. А коли ж ця проблема виростає вже в лихо, тільки тоді люди і починають замислюватися наскільки  серйозні може це мати наслідки. Адже небезпека полягає в тому, що гризуни не тільки можуть псувати комунікації в будинку або речі мешканців у підвалах, але є ще переносниками різних захворювань і інфекцій. Це для людини може  мати трагічні наслідки.

Як з цією проблемою боротися і що робити, щоб не допустити це лихо в своїх будинках, розповів експерт із адміністрування житлової нерухомості, директор компанії «Місто для людей Кременчук» Сергій Зінченко.

Більша частина заяв на проблеми з гризунами надходить вже тоді коли мешканців вже починають турбувати їх неприємні сусіди. А до цього ніхто на цю проблему не звертає уваги. Але ж з будь-якою проблемою краще боротися на ранніх стадіях.

Гризуни приходять в багатоквартирні будинки в основному з підвалів, у яких деякі мешканці складують все, що тільки можна, від господарських речей до продуктів харчування, або з продуктових магазинів, розташованих на перших поверхах будинків. Також однією з проблем є сміттєпроводи.

Сергій Зінченко наголосив на тому, що найбільш дієвим способом вирішення проблеми з гризунами є систематична профілактика. А саме – дератизація і прибирання підвальних приміщень. Компанія «Місто для людей Кременчук» дані профілактичні заходи проводить систематично, згідно з розробленим графіком.

Дератизація підвалів багатоквартирних будинків може проводитися різними засобами, кожне з яких має свої переваги і недоліки. Однією з найдієвіших методик вважається професійна хімічна обробка приміщень фахівцями.

Експерт в області санітарних послуг завжди швидко розпізнає на якій стадії знаходиться кожна конкретна ситуація і розробляє оптимальний план заходів, найбільш підходящий саме для неї.

«Цю проблему не вирішити за допомогою зусиль тільки керуючої компанії. Мешканці повинні і самі розуміти, що гризуни заводяться тільки там де для них створені всі комфортні умови для їх життя і розмноження, а саме є доступ до їжі і питної води. Так що тільки спільними зусиллями ми можемо побороти цю проблему», – говорить Сергій Зінченко.

Пам'ятайте: в будь-який простій або складній життєвій ситуації потрібно звертатися до фахівців і до їх професійної допомоги. Адже тільки експерти зможуть професійно і оперативно вирішити Ваші проблеми.

Зв'язатися з фахівцями можна за телефоном: 0673414141 та по електронній пошті: [email protected].

Про це повідомляє «Місто для людей Кременчук».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#проблеми #шкідники #багатоквартирнібудинки #гризуни #містодлялюдей #фахівці #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...