
13:10, 16 листопада 2018 р.
Надійне джерело
У Кременчуці чоловік отруївся в’яленою рибою

Вчора до реанімаційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» госпіталізували 39-річного містянина.
Лікарі поставили потерпілому діагноз: гострий панкреатит.
Чоловік, вживаючи в’ялену рибу, отруївся.
Наразі громадянин перебуває у тяжкому стані.
За матеріалами Управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
12:34, Сьогодні
12:19, 19 червня
12:35, Сьогодні
15:08, Сьогодні
15:17, Сьогодні
4