
11:28, 19 листопада 2018 р.
Надійне джерело
У Кременчуці почали встановлювати головну новорічну ялинку міста (фото та відео)

Як повідомляють у прес-центрі Кременчуцького міськвиконкому, на площі Перемоги комунальники розпочали встановлювати головну новорічну ялинку нашого міста.
До 13 грудня планують завершити монтаж усіх елементів ялинки. А ось відкрити цю новорічну красуню планують до Дня Святого Миколая.
Нагадаємо, стало відомо, коли працюватимуть Новорічне містечко та святковий ярмарок.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
10:07, 18 червня
10:35, 9 червня
13:38, 17 червня
11
10:07, 18 червня
1