• Главная
  • Хто несе відповідальність за стан водостічних жолобів і коли їх слід ремонтувати
16:05, 19 ноября 2018 г.
Надежный источник

Хто несе відповідальність за стан водостічних жолобів і коли їх слід ремонтувати

Хто несе відповідальність за стан водостічних жолобів і коли їх слід ремонтувати

Водостічні системи – важлива складова частина будь-якої будівлі. Всі вони потребують відведення дощової води. Здавалося б, надійної покрівлі цілком достатньо, щоб не турбуватися з приводу дощу за вікном, але це не зовсім так. Покрівля захищає внутрішню частину будинку, проте не зовнішню. Практично будь-який матеріал, що йде на виготовлення несучих конструкцій здатний в тій чи іншій мірі утримувати вологу. Це і бетон, і цегла, силікатна або керамічна, і дерево. Регулярний контакт з вологою негативно впливає на всі ці матеріали. Дерево може почати гнити, а цегла і бетон поступово втрачають механічну міцність, тож термін їх служби скорочується. Системи для відводу води будівлям просто необхідні, оскільки вони здатні відвести воду від стін, а значить продовжити термін експлуатації будівлі.

Як розповів головний інженер компанії «Місто для людей Кременчук»Наталія Щербакова, жолоби бувають різної форми і розміру. Це залежить від площі і ухилу покрівлі. Найчастіше водостічна система виготовляється з пластикових або металевих конструкцій.

Водостік включає такі компоненти:

- Погонаж – це водостічна труба і жолоб водостоку. Завдання погонажу –збирати і відводити воду з даху

- Фітинги – це муфти жолобів і труб, відводи, заглушки, кронштейни, кути, воронки. Завдання фітингів – з'єднання і фіксація.

За стан і обслуговування водостічної системи відповідає керуюча компанія на обслуговуванні якої перебуває будинок. Водостічні системи, як і люди, старіють і потребують особливої уваги таремонту.

В процесі експлуатації водостоків неминуче виникають ситуації, коли потрібно робити частковий або повний ремонт. Це пов'язано з впливом зовнішніх факторів — механічний вплив снігової шапки або великих потоків води, вітрове навантаження і подібні їм явища.

Якщо своєчасно не зробити ремонт водостоків, то вони не будуть повноцінно виконувати свої функції.

Фахівці компанії «Місто для людей Кременчук» систематично, згідно з розробленим графіком, проводять огляди водостічної системи.

Зі слів головного інженера компанії найчастіше дефекти виникають в водостічних жолобах. Найпоширенішою проблемою є засмічення опалим листям або іншим сміттям. Для усунення цієї проблеми фахівцями компанії проводиться очищення і видалення створеної пробки.

Якщо ж водостік втратив герметичність, наслідком буде виникнення тріщини або отвори на поверхні жолоба. Тоді фахівцями компанії виконуються відновлювальні роботи даного елемента або ж його заміна.

Пам'ятайте: в будь-який простій або складній життєвій ситуації потрібно звертатися до фахівців і до їх професійної допомоги. Адже тільки експерти зможуть професійно і оперативно вирішити Ваші проблеми.

Зв'язатися з фахівцями можна за телефоном: 0673414141 та по електронній пошті: [email protected]

Про це повідомляє «Місто для людей Кременчук».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#водостічнісистеми #фахівці #будівлі #відводводи #жолоби #конструкції #погонаж #фітинги #містодлялюдей #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...